UPS Kargo "Teslimat İçin Bekletiliyor" Uyarısı

İtopya'dan yaptığım sipariş ertesi gün kargoya verildi ve sonraki gün bulunduğumuz şehre ulaştı her şey yolunda gidiyor diye sevinirken bu akşam "ILERIKI BIR TARIHTE TESLIMAT ICIN BEKLETILIYOR" olarak güncellendi. Kargom yarın dağıtıma çıkmayacak mı demek oluyor?

Böyle süreci yaşayanlar bilgilendirirse sevinirim.

İtopya'dan yaptığım sipariş ertesi gün kargoya verildi ve sonraki gün bulunduğumuz şehre ulaştı her şey yolunda gidiyor diye sevinirken bu akşam "ILERIKI BIR TARIHTE TESLIMAT ICIN BEKLETILIYOR" olarak güncellendi. Kargom yarın dağıtıma çıkmayacak mı demek oluyor?

Böyle süreci yaşayanlar bilgilendirirse sevinirim.
Muhtemelen yarın elinizde olur.

Sizde öyle mi oldu yani?

"İleriki tarih" yazınca uzak tarihte dağıtıma çıkacak algısı yaratıyor.
Sen genede sevinme hemen. Ben monitör aldım İtopya'dan. Şehre eyvallah, 2. gün geldi ama sendeki gibi ileriki bir teslim tarihi için bekletiliyor yazdı ve, aldıktan sonraki 9. gün elime ulaştı. Bu tecrübemden sonra UPS kullanmak zorunda olmadıkça kullanmayacağım. Aynı anda İtopya'dan aldığım anakart ise 6. gün elime ulaştı.

Sen genede sevinme hemen. Ben monitör aldım İtopya'dan. Şehre eyvallah, 2. gün geldi ama sendeki gibi ileriki bir teslim tarihi için bekletiliyor yazdı ve, aldıktan sonraki 9. gün elime ulaştı. Bu tecrübemden sonra UPS kullanmak zorunda olmadıkça kullanmayacağım. Aynı anda İtopya'dan aldığım anakart ise 6. gün elime ulaştı.
Aslında UPS en güvendiğim kargo firmalarından biridir niyeyse bu kez böyle oldu. Hatta siparişimi UPS'in ulaştıracağını güvenerek vermiştim.

Çoğunlukla kurumsal siteler UPS kullaniyor. Şu anda genel bir durum mu bilmiyorum fakat bende UPS ile sorun yaşıyorum. Boş yere kargom bekletiliyor. İlk UPS deneyimim ve bir daha bulaşmak istemiyorum. Zaten bulunduğum yerde şubeleri de yok. Bu ayrı bir eksi.

Hocam kargonu alabildinmi ne kadar sürdü?

Yeni konular

Geri
Yukarı