USB Belleğe oyun kurulup oynanır mı?

Oynayabilirsin evet çalışır, ama yükleme ekranları aşırı yavaş olabilir ya da açık dünya bir oyunsa harita yüklenirken takılmalar yaşayabilirsin.

İlk yüklemede %95 oynarsın, fakat şöyle bir durum var arkadaşın da dediği gibi takılmalar olabilir ve 2. kullanımda oyunu açamama ihtimalin de olabilir ama az bir ihtimal. Kesinlikle kuracağın oyuna bağlı deneme yanılma yöntemi ile test etmelisin.

Benim öyle hız takıntım yoktur. Oyunlar kurulabilsin ben bitirip silene kadar oynayabileyim kafi. 1 TB HDD var lakin onlar kolay bozuluyor diye ortalıkta bırakmayayım diyordum.

Cevaplarınız için teşekkürler
( Çözüldü )

Oyunları USB Bellek yerine 1 TB Harici HDD'ye kurdum. Bir SSD hızlarında değil ama ne kadar hızlı açabilirse o kadar açıyor neyse bir süre idare etsin yeter :)

Son düzenleyen: Moderatör:
bende şimdi böyle bi sorum var pc de yeterli hafızam yok pes 2019 oyununu yüklicem 30 gb lik alan gerekiyor şimdi 32 gb lik flash bellek alsam sonra oyunu setup unu flasha kursam oyunu oynayabilirmiyim

bende şimdi böyle bi sorum var pc de yeterli hafızam yok pes 2019 oyununu yüklicem 30 gb lik alan gerekiyor şimdi 32 gb lik flash bellek alsam sonra oyunu setup unu flasha kursam oyunu oynayabilirmiyim
Bence temiz bir hard disk alın bana sorun yaşarsınız gibi geldi. Hem PES oldukça fazla yükleme ekranı isteyen bir oyun ve 32 GB'lık dosyanın yaklaşık 29,3'ünü kullanabiliyorsunuz sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı