Çözüldü USB Belleğimin içerisinde hem Windows 10 Setup hem de BIOS dosyası sorun yaratır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

darkhourss

Hectopat
Daha fazla  
Beyler şimdi Ben Pollux 3T-10 aldım. Öncellikle sistemi söyleyeyim. Ekran Kartı: GTX 1650 Super, İşlemci: i310100F, RAM: Crucial Ballistix 8 GB 3000MHz DDR4 CL15 2x8 16 GB RAM, SSD: Samsung 860 Evo 500 GB SSD.

USB Flash Belleğimin içinde hem Windows 10 setup dosyası hem de önereceğiniz BIOS dosyası olacak sıkıntı olmaz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynen hocam Dual Channel zaten. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Bir de Windows 10 ve anakartımın BIOS güncellemesi aynı flash Bellek'te olması sıkıntı olmaz değil mi? Ve hocam bu sürücüler ve araçlar ve BIOS&software arasındaki fark ne birisi tek tek mi indiriyoruz sürücüler ve araçlarda diğerinde ise BIOS&software de ise hepsini mi?

Bir fark yok istediginiz yerden indirin, BIOS'u kurulum USB'sinden silin ne olur ne olmaz. Kurdugunuzda tekrar indirirsiniz.
Aynen hocam Dual Channel zaten. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Bir de Windows 10 ve anakartımın BIOS güncellemesi aynı flash Bellek'te olması sıkıntı olmaz değil mi? Ve hocam bu sürücüler ve araçlar ve BIOS&software arasındaki fark ne birisi tek tek mi indiriyoruz sürücüler ve araçlarda diğerinde ise BIOS&software de ise hepsini mi?

Bir fark yok istediginiz yerden indirin, BIOS'u kurulum USB'sinden silin ne olur ne olmaz. Kurdugunuzda tekrar indirirsiniz.

Çözüm
Yani şöyle mi flash belleğinin içinde ikisi de durabilir. Önce BIOS'u güncelleyeceğim sonra BIOS’u USB'nin içerisinden sileceğim Windows 10 duracak sonra Windows 10 kuracağım öyle mi? Yoruyorum seni kusura bakma cevaplarsan sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı