Çözüldü Xbox One'da alınan oyunlar Xbox One S'te oynanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lordvan0

Femtopat
Daha fazla  
Gençler merhaba. Zamanında Xbox One almıştım sonradan sattım. 10 tane oyun satın almıştım. Hesap elimde ve uygulamada görünüyor. Oyunların altında Xbox One ve PC yazıyor kullanılabilir diye. Xbox One S almayı düşünüyorum acaba bu oyunları Xbox uygulamasından One S'e bağlanıp indirebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabınla girersen oynarsın hocam.

Sağ olun hocam bir sorum daha var şimdi ben Ark survivor Evolved IDE satın almıştım zamanında 47 liraya fakat kütüphanede gözükmüyor. Uygulamada aratınca Ark da aldığım başarılar görünüyor yani yükleyebilir miyim arkıda satın aldığım oyun kütüphanede yok.

Sağ olun hocam bir sorum daha var şimdi ben Ark survivor Evolved IDE satın almıştım zamanında 47 liraya fakat kütüphanede gözükmüyor. Uygulamada aratınca Ark da aldığım başarılar görünüyor yani yükleyebilir miyim arkıda satın aldığım oyun kütüphanede yok.
Xbox konsolunda gözükmüyor mu hocam Game Pass'iniz varsa Game Pass bölümünden oyunlar bölümünden aratın oyunu oradan yükle butonuna tıklayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı