USB Bellek ile Windows 2003 Server ISO dosyasını boot etme

Hocam gördüğün gibi, ilk seçenek Setup diğer seçenekler ISO istiyor. Bende hem Setup var, hemde ISO ama ikisini de görmüyor.

sıkıntıı.PNG

Önce USB'yi takın, sonra XP'nin olduğu tiki işaretleyin, sonra RAR ile Windows 2003'ü çıkarttığınız klasörü seçin. Tabii benim win2003 klasörüm boş. Elimde olsaydı da bir kalıp, daha iyi örnekleyebilseydim.
Screenshot_3.png

Bu bilgisayarın modeli nedir ve neden Server 2003 kurmanız gerek? Bütün 2003 sürümler için destek sona ermiş. Bilginize.
Muhasebe bilgisayarı. Bilgisayar hakkında pek bir bilgisi olmayan kişiler tarafından kullanılmakta. Ve Fidye virüsü var içerisinde. Ancak açamıyorum Windows'u.
Olmayan şey nedir söylemiyorsunuz ki. Klasörü nasıl görmez program ?
Bu yeterlidir hocam sanırım.
1525855411321.png

Muhasebe bilgisayarı. Bilgisayar hakkında pek bir bilgisi olmayan kişiler tarafından kullanılmakta. Ve Fidye virüsü var içerisinde. Ancak açamıyorum Windows'u.

Bu yeterlidir hocam sanırım.
Eki Görüntüle 296918
Hocam ne yaptınız ? O içerideki dosya kurulum dosyası değil ki. Adından tahmin ettiğim üzere sistemin güncellemelerinden biri sadece. İsteğiniz halinde özelden indirmeniz gereken ISO kalıbının bulunduğu bir arşiv paylaşabilirim sizinle. İşte o ISO'yu RAR ile çıkartıp kurulum dosyalarının bulunduğu klasörü seçeceksiniz.

Geri
Yukarı