USB bellek kasanın portlarına takınca çalışmıyor

mokenn

Kilopat
Selam,

Kasanın önünde 3 adet USB girişi var ve hepsi çalışır durumda ama elimdeki USB belleği bu 3 girişten herhangi birine taktığım zaman ses geliyor ama bilgisayar USB belleği görmüyor. 1 USB girişi de klavyede var, oraya takınca bilgisayar belleği görüyor. Bu neden olur acaba? :D

Aygıt yöneticisine baktınız mı?

Komut satırını açıp sırasıyla "diskpart" sonra açılan pencereye "list disk" yazabilir misin flashı görüyor mu?

Burada görmüyor.

1655581104373.png

Flashı takınca bildirimlerde böyle gözüküyor;

1655581188100.png

Bu hatayı da yeni verdi,

1655581228161.png

Bu arada, daha önceden böyle bir sorun yoktu. Yani kasadaki 3 girişten bu flashı kullanabiliyordum. Şu an flash başka bilgisayarlarda çalışıyor, klavyedeki girişten de çalışıyor, kasadaki girişler de başka flashları da çalıştırıyor işin ilginç yanı :D

Aygıt yöneticisinde gözüküyor mu alet eğer gözüküyorsa bana ayhıt açıklamasında yazan hata kodunu atar mısın?

Son düzenleme:
Aygıt yöneticisinde gözüküyor mu alet eğer gözüküyorsa bana ayhıt açıklamasında yazan hata kodunu atar mısın? Ayrıca aleti farklı bir cihazda da dener misiniz. Bir de Bu Bilgisayar'ın üzerine sağ tıklayıp Yönet'e basıp depolama kısmına girip bana ekran fotoğrafı atabilir misiniz?
1655581660036.png

Bilinmeyen USB aygıtı olarak gözüküyor.
Kod:43 sanırım

Adım #1: Bilgisayarınızdan Aygıt Yöneticisi’ni açın.
Adım #2: Hata veren aygıtı bulun.
Adım #3: Aygıtın üzerinde sağa tıklayın ve Kaldır seçeneğine tıklayın.
Adım #4: İşlemi onaylayın.
Adım #5: Tekrar Aygıt Yöneticisi’ni açın.
Adım #6: Sağ üst köşedeki Donanım Değişikliklerini Tara butonuna tıklayın.
Adım #7: Aygıt otomatik olarak yeniden yüklenecek.
Adım #8: Bilgisayarı yeniden başlatın.
Adım #9: Aygıtı yeniden çalıştırarak sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin.

Olmazsa yaz bir şey daha deneylelim.

USB portlarının driverları güncel mi?
Adam Kod 43 alıyor ne alaka.

Yeni konular

Geri
Yukarı