USB bellekte trojan mı var?

c4b4

Centipat
Daha fazla  
1649030195664.png

1649030213328.png

1649030221282.png

1649030228496.png

1649030233605.png

1649030237612.png

Arkadaşlar merhaba. Slayt hazırladım ve okula götürmek için flash belleğe atacaktım. Flash belleği bilgisayara taktım 1 dk sonra Windows Defender'den uyarı geldi. System volume information adında bir trojan. YouTube'dan aynısını bulup virüsü sildim. Daha sonra Kaspersky tam tarama yaptım bir sürü trojan buldu fakat sadece flash bellekte. Şu an da bilgisayarımda trojan olması mümkün mü? Sizce format lazım mı? Sonuçlar ekte.

Son düzenleyen: Moderatör:
Flash belleği tamamen temizleyin biçimlendirin direkt ardından tekrar tam tarama yapın Kaspersky ile eğer görünmezse sorun olacağını ve formata gerek duyacağınızı sanmıyorum.

Flash belleği tamamen temizleyin biçimlendirin direkt ardından tekrar tam tarama yapın Kaspersky ile eğer görünmezse sorun olacağını ve formata gerek duyacağınızı sanmıyorum.
Flashı tekrar takarsam pcye geçme şansı var mı acaba. Ona göre int kafede fln biçimlendireceğim.

Biçimlendirmesine gerek çok yok sadece tarama ile rahatlıkla temizler.
Flashı tekrar takarsam pcye geçme şansı var mı acaba. Ona göre int kafede fln biçimlendireceğim.
İyi bir AV kullanmazsanız geçer.

Yeni konular

Geri
Yukarı