Çözüldü USB Boot Edilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nuteramiruku

Centipat
Yer
Antalya, Türkiye
Daha fazla  
USB'den boot etmeye çalışıyorum yok. Boot ayarları yaptım BIOS'tan yok. Secure Boot kapattım yok. Farklı diskler denedim yok. Launch CSM diye bir şey BIOS'ta yok. Nasıl boot edeceğim bu diski?

Son düzenleme:
Çözüm
HDD mi kullanıyorsunuz? Eski sistemlerde HDD ile USB'den boot etmek 3-4 dakika sürebiliyor.
Evet ben de onu diyecektim, benim ki 2 3 dk sonra etmişti. Ben de her defasında olmadı diye reset atıyordum PC ye.

Bir sürü USB denedim hiçbirinde açılmadı

Seçtikten sonra etmiyor
Rufus ile mi yazdınız yoksa başka program ile mi?
Ve diger USB slotlarini dener misiniz? Benim ön slotlarda olmamıştı arkaya takmıştım.
USB'den boot etmeye çalışıyorum yok. Boot ayarları yaptım BIOS'tan yok. Secure Boot kapattım yok. Farklı diskler denedim yok. Launch CSM diye bir şey BIOS'ta yok. Nasıl boot edeceğim bu diski?
Merhaba,
Sistem marka / modelinizi paylaşır mısınız?

Boot menü de mi çıkmıyor yoksa boot menüden seçtikten sonra mı boot etmiyor?

HDD mi kullanıyorsunuz? Eski sistemlerde HDD ile USB'den boot etmek 3-4 dakika sürebiliyor.
Evet ben de onu diyecektim, benim ki 2 3 dk sonra etmişti. Ben de her defasında olmadı diye reset atıyordum PC ye.

Bir sürü USB denedim hiçbirinde açılmadı

Seçtikten sonra etmiyor
Ve diger USB slotlarini dener misiniz? Benim ön slotlarda olmamıştı arkaya takmıştım.

Çözüm
Evet ben de onu diyecektim, benimki 2-3 dk sonra etmişti. Ben de her defasında olmadı diye reset atıyordum PC'ye.

Rufus. Bu arada boot etmiyor yani Windows açıyor, siyah ekran değil.

Hah yaptım, diğer sokete taktım ve oldu, çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı