USB Dac/AMP önerisi 500 TL

NoxHit

Decapat
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire Rx 590 nitro+ special edition Amd Ryzen 7 2700 Asus Tuf B450 Plus gaming
16gb 3200 mhz ram 650 watt supply
Meslek
Öğrenci
SteelSeries Artics Prime aldım ses eski kulaklığıma göre az geliyor eski kulaklığım Gamepower Kizaru'ydu. Bütçem çok yok kulaklığı aldığımdan dolayı bu fiyata ne alabilirim?

Ikinci el bakmanız daha iyi olur. Bu butçede ASUS xonar U5 ya da Creative Sound Blaster X-Fi 5.1 bulabilirsiniz.

Para biriktirip 1000 TL kadar yükselebilirim.

Ikinci el bakmanız daha iyi olur. Bu butçede ASUS xonar U5 ya da Creative Sound Blaster X-Fi 5.1 bulabilirsiniz.

Konuyu şöyle açıklıyım hocam bende kizaru vardı bozuluyordu onun kendi kartı vardı usbydi ondan daha çok ses geliyordu şu an SteelSeries Artics Prime geçtim anakarta göre ses geldiği için anakartta ALC 887 var o yüzden ses biraz az geliyor kulaklık için ne almamı önerirsiniz 500-1000 TL arası bütçem var.

Son düzenleme:
ASUS xonar u5'in sıfırı şurada 760 TL Arctis Prime için uygun olacaktır.

Hocam kulaklığı mesela oyun oynarken 7.1 alabiliyor muyum SteelSeries'in programından şu an oyunlara girdiğimde 7.1 yapabiliyorum DAC varkende yapabiliyor muyum?

Hocam kulaklığı mesela oyun oynarken 7.1 alabiliyor muyum SteelSeries'in programından şu an oyunlara girdiğimde 7.1 yapabiliyorum DAC varkende yapabiliyor muyum?

Arctis Prime modeli stereo bir kulaklık olmalı, şu anda yüksek ihtimalle sanal 7.1 kullanıyorsunuzdur. U5'in gerçek 5.1 desteği mevcut ki onda da 7.1 kullanımı yazılım ile sağlanabilir. Eğer gerçek 7.1 destekli düşünüyorsanız, Xonar U7 veya Xonar AE PCI-e düşünülebilir ama onlar bütçenin çok üzerinde ve gereksiz masraf olur. İstediğiniz yön algısı ise U5'de yetecektir.

Son düzenleme:
Şu anda yüksek ihtimalle yazılım ile sanal 7.1 kullanıyorsunuzdur. U5'in gerçek 5.1 desteği mevcut ki onda da 7.1 kullanımı yazılım ile sağlanabilir. Eğer gerçek 7.1 destekli düşünüyorsanız, xonar U7 veya xonar AE PCI-e düşünülebilir ama onlar bütçenin çok üzerinde ve gereksiz masraf olur. İstediğiniz yön algısı ise u5'de yetecektir.

Hocam oyunlarda gelen sesleri duymam yeterli olur etraftan ses kasmak istiyorum.

Hocam oyunlarda gelen sesleri duymam yeterli olur etraftan ses kasmak istiyorum.

ALC887'ye göre, kulaklıktan daha fazla ve daha iyi, daha net performans alırsınız. Dilerseniz kartın yabancı sitelerde pek çok incelemesi mevcut. Onlara da bir göz gezdirebilirsiniz.

Son düzenleme:
ALC887'ye göre, kulaklıktan daha fazla ve daha iyi, daha net performans alırsınız. Dilerseniz kartın yabancı sitelerde pek çok incelemesi mevcut. Onlara da bir göz gezdirebilirsiniz.
teşekkür ederim bir bakacağım

Geri
Yukarı