USB Ethernet dönüştürücü tavsiyesi

DenizG101

Hectopat
Arkadaşlar dizüstü bilgisayarımda bulunan ethernet girişi bozulduğu için USB ethernet dönüştürücü lazım. Kullandığım internet 24 Mbps fiber internet bu internet için uygun bir ethernet dönüştürücü tavsiye eder misiniz? Mümkünse TP-LINK, Trust tarzı bilinen markalardan olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buyurun:

USB 3.0 Hub da olsun diyorsanız:

Kullandığım internet 24 Mbps fiber. UE200 bunun için yeterli midir? hız kaybı söz konusu olur mu?

@MF Nvidia'nın Geforce Now adlı servisini kullanıyorum bu yüzden kablolu bağlantıya geçeceğim o yüzden bu iki adaptör arasında herhangi bir gecikme veya hız farkı var mıdır? intertim 24 Mbps

Son düzenleme:
@MF Size de çok soru sordum ama. Yanında hangi markanın kablosunu almam lazım? Yan odadan çekeceğim kabloyu, pay bırakarak ölçtüm uzunluğu 10 metre yeterli geliyor. Hangi marka daha iyidir? Minimum hız kaybı yaşayacağım bir önerisi yapabilir misiniz?

@MF Linkteki ürünleri sipariş ettim yardımın için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı