USB ile bilgisayardan telefona dosya aktarılamıyor

Tiasuva

Decapat
Daha fazla  
Abim telefona biraz film atıp getirmemi istedi ancak bir turlu aktaramadim. Telefonu takinca otomatik şarj oluyor ama telefon bağlantı yontemini dosya aktarimi yapmama ragmen ayni.

Abim telefona biraz film atıp getirmemi istedi ancak bir turlu aktaramadim. Telefonu takinca otomatik şarj oluyor ama telefon bağlantı yontemini dosya aktarimi yapmama ragmen ayni.
Hocam telefonun USB ayarlarından USB dosya aktarımını seçin.

Ayarlardan USB diye aratsanız çıkar.

Eğer dosya aktarma gibi bir şey yoksa ve başka şeyler yazıyorsa açıklamalarını okuyun. Orada dosya aktarımı yazıyordur. Eğer USB ayarlarında seçiliyse bilgisayardanda seçin.

Yaptim dedim ya hocam
Pardon hocam görmemişim. O zaman bilgisayar üzerinden seçeneğinizi seçin.

Eğer dosya aktarma gibi bir şey yoksa ve başka şeyler yazıyorsa açıklamalarını okuyun. Orada dosya aktarımı yazıyordur. Eğer USB ayarlarında seçiliyse bilgisayardanda seçin.

Pardon hocam görmemişim. O zaman bilgisayar üzerinden seçeneğinizi seçin.
Sıkıntı yok hocam bilgisayar üzerinden nasıl seçeceğim ?

Hocam USB'yi tekrar çıkarıp takın bir seçenek gelmesi gerekiyor Windows üzerinde. Orada şarj et gibi seçenekler var. Oradan dosya aktarımını seçin. Telefonun dosyaları gelmesi lazım.
Hocam gelmiyor iste sorun da bu zaten. Telefonu taktigim anda sarj etmeye aliyor kendini aktarim modunu secmeme ragmen

Yeni konular

Geri
Yukarı