Çözüldü USB ile boot sırasında sol üstte yanıp sönen imleç sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mert_014

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler sitede yeni uyeyim hatam olursa şimdiden özür dilerim.

Bilgisayara Windows 7 pro 64 bit format attirmistim 1 hafta önce, 3 gün boyunca kullandim bir sorun yoktu taki okuldan gelinceye kadar.
Bilgisayarı açtığımda Windows Başlangıç onarımı aciliyordu. ekranın altinda Windows yükleniyor yaziyor dolunca da disk onarımı yapıyor başarısız oluyordu. Her actigimda bununla karşılaşıyorum 16 GB USB'de Windows 7 iso dosyasi da var fakat BIOS'dan 1st'ye USB aldığım halde kurulum menüsü gelmesi yerine sol üstte beyaz çizgi yanıp sönüyor ve öyle kalıyor.

Denedigim çözümler :
1- RAM'lari tek tek deneyip yerlerini değiştirip açmayı denedim.
2- F2 ile kurtarma menusunde , "güvenli mod" olsun "sürücü imzası devre dışı bırak" olsun her seçeneği denedim Windowsu normal başlatta dedim fakat olmadi. Sorun HDD diye düşünüyorum bozuk olabilir bundan önceki formattada açtığımda onarım menüsü çıkıyordu ve masaüstü gelmiyordu yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an elimde öyle bi imkan yok. USB'de sorun olabilir önceki Windows dada farklı ISO ile denedim yine imleç hatası aldım. Fakat USB aynıydı farklı USB ile deneme imkanım var ve USB 3.0 olduğu için sorun olabilir mi ? O da olmazsa mecburen yeni sabit disk almak zorundayım dediğiniz gibi. Windows 10 kurabilirim peki formatsız bir çözümü yok mu bunun?

Bu arada harddiske biraz fazla format atmak bu hataya sebep olabilir mi?

İsoyu başka bir USB' de denedim çalıştı fakat yüklerken "Windows gereken dosyaları yukleyemiyor" hatası alıyorum.

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Birkaç denemeden sonra hata vermedi ve kurulumu yaptım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı