Çözüldü USB olmadan Parrot OS nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bbb1

Decapat
Flash'ımda yeterli yer olmadığından Parrot OS'u flash'ıma yazdıramıyorum. Bu yüzden Parrot OS'u kuramıyorum. ISO dosyasını PC'ye bağladığımda da setup yok. Ne yapabilirim? (bu arada Dual boot yapacaktım)

1.PNG

2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows ISO'larında oluyordu ama :(
Peki ne yapabilirim tek şansım sanal makine başka ne yapabilirim?

Sanal makine yapabilirsin. Veya sistemine grub kurup ufak bir partisyon ayarlayip ISO'yu flashlayabilirsin. Tabii ayrintilarini bilmiyorum arastirman lazim.
Elinde rootlu Android cihaz varsa "DriveDroid" uygulamasıyla kurabilirsin.

Zaten DVD'ye yazdırmışsın sanırım. Cihazı DVD üzerinden boot edersen kurabilirsin. Yalnız DVD üzerinden kurmak Dual Boot kısmını etkiliyor mu bilmiyorum.

Elinde rootlu Android cihaz varsa "DriveDroid" uygulamasıyla kurabilirsin.

Zaten DVD'ye yazdırmışsın sanırım. Cihazı DVD üzerinden boot edersen kurabilirsin. Yalnız DVD üzerinden kurmak Dual Boot kısmını etkiliyor mu bilmiyorum.
cihazım rootlu değil maalesef rooutlayamamda :( ve isoya sağ tık yapıp bağla diyince böyle oluyor elimde dvd yok.

Cihazım rootlu değil maalesef rooutlayamamda :( ve ISO'ya sağ tık yapıp bağla deyince böyle oluyor elimde DVD yok.

O sekilde bir kurulumu yok zaten. Ya DVD'ye yazacaksin ya da flash bellek olacak. 30 Lira flash bellekler bu arada. Ha her ikisi olmadan kurmanin da bir yolu var ama ugrastirici biraz.

kali'nin iso'su daha düşük boyutta olduğu için flash'ıma yazdıra biliyorum fakat kaliyi dual boot olarak kurarken hata veriyordu hata şöyle bir şeydi "release ... https://" gibi bir hataydı bu neden? bu sorunun çözümünü bulursam parrot os'u kenara atabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı