USB olmadan temiz Windows 10 kurulumu nasıl yapılır?

Eğer eski depolama biriminizde windows varsa dediklerimi yapabilirsiniz yoksa olmaz tabiki .

usta şunu mu demek istiyosun tam olarak ;

eski hdd'deki yüklü windows ile yeni laptopunu çalıştır. yeni aldığın ssd'yi biçimlendir, en az 8gb olucak şekilde bi sürücü yarat. sonra cmd'yi aç ve o ssd'de yarattığın sürücüye setup'ı yükle.

bu mu tam olarak doğru mu anladım ?

Usta şunu mu demek istiyorsun tam olarak;

Eski HDD'deki yüklü Windows ile yeni laptopunu çalıştır. Yeni aldığın SSD'yi biçimlendir, en az 8 GB olacak şekilde bir sürücü yarat. Sonra CMD'yi aç ve o SSD'de yarattığın sürücüye Setup'ı yükle.

Bu mu tam olarak doğru mu anladım?

Evet tam olarak bu.

Dosya Ekleri

• IMG-20200419-WA0019.jpg
    IMG-20200419-WA0019.jpg
    241,5 KB · Görüntüleme: 53
hocam setup ekranı geldi.

hocam setup basladi. surucu seciminde su resimdeki hatayi aliyorum. bu hatayi butun fotodaki suruculer icin veriyo bu arada ..
Arkadaşımdada aynı hatayı vermişti şunları yaparak çözdüm.

Arkadaşımdada aynı hatayı vermişti şunları yaparak çözdüm.

hocma sorun gider'e nerden giriyosun ? hangi windows uygulaması o ?

Öncelikle merhaba.
1.Adım: Windows disk yönetiminden yeni bir 8.192 megabyte büyüklüğünde bir disk oluşturalım.

Eki Görüntüle 540500
Eki Görüntüle 540502
Eki Görüntüle 540503
2.Adım: Siyah yere tıklayarak yeni birim oluşturun.
bununda adını bir yere not alalım. benim burda G: harfi.

3.Adım: Bu açtığınız diske Windows imajımı yazınız.
Eki Görüntüle 540505

4.Adım: Cmd yi yönetici olarak çalıştırın. Burada daha önce yaptığımız diskin harfini yazın ve iki nokta ile kapatın.
Örnek benimki g:
Eki Görüntüle 540506
6. Adım: diski seçtikten sonra sources\setup.exe yazarak windows kurulumunu gercekleştirebilirsiniz.
Hocam kurulumda o diski silmemiz lazım. Kurulum yaptıktan sonra nasıl birleştireceğim?

Geri
Yukarı