USB olmadan temiz Windows 10 kurulumu nasıl yapılır?

Ne yazık ki kurulum yapmazsınız bir tane 8 GB USB alınız ya da ben bundan sonrada kullanırım diyorsanız 16 GB ve üstü alabilirsiniz.

Aldım zaten. Yarın ulaşacak. Da 2 gündür uğraşıyorum Allah kahretmesin, takıldım kitlendim yani. USB gelecek yine de başka bir yolu var mı diye aramaya devam edeceğim o derece.

HDD'den SSD'ye veri aktarımı mümkün.

Klonlama istemiyorum üstad. Başlıkta belirtmiştim ama, niyeyse çıkmamış o.

Temiz kurulum yapmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Usb Flash bellek alacaksın kullanacaksın. Herzaman ihtiyacın olacak. Para vermek istemiyorum ihtiyacım yok diyorsan. Arkadaşından bir günlüğüne ödünç al. Windowsu kur arkadaşının belleiğini iade et.

Öncelikle merhaba.
1.Adım: Windows disk yönetiminden yeni bir 8.192 megabyte büyüklüğünde bir disk oluşturalım.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

2.Adım: Siyah yere tıklayarak yeni birim oluşturun.
bununda adını bir yere not alalım. benim burda G: harfi.

3.Adım: Bu açtığınız diske Windows imajımı yazınız.
Screenshot_4.png

4.Adım: Cmd yi yönetici olarak çalıştırın. Burada daha önce yaptığımız diskin harfini yazın ve iki nokta ile kapatın.
Örnek benimki g:
Screenshot_5.png

6. Adım: diski seçtikten sonra sources\setup.exe yazarak windows kurulumunu gercekleştirebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    15,3 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    7,5 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    7,5 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    18,7 KB · Görüntüleme: 41
Usb Flash bellek alacaksın kullanacaksın. Herzaman ihtiyacın olacak. Para vermek istemiyorum ihtiyacım yok diyorsan. Arkadaşından bir günlüğüne ödünç al. Windowsu kur arkadaşının belleiğini iade et.

hocam karantinadayız. kimseyle görüşmüyorum. 2.si zaten yukarıda belirttim, yorumları okumadınız muhtemelen, usd aldım ve yarın gelicek.

ha diyosan ki e madem yarın usb oluşcıak eline, bu postu niye açtım kardeşim. 2 gündür uğraşıyorum,tek yolu usb mi bu işin yoksa var mı bi yolu daha, meraktan deliricem. bu yüzden açtım.
Öncelikle merhaba.
1.Adım: Windows disk yönetiminden yeni bir 8.192 megabyte büyüklüğünde bir disk oluşturalım.

Eki Görüntüle 540500
Eki Görüntüle 540502
Eki Görüntüle 540503
2.Adım: Siyah yere tıklayarak yeni birim oluşturun.
bununda adını bir yere not alalım. benim burda G: harfi.

3.Adım: Bu açtığınız diske Windows imajımı yazınız.
Eki Görüntüle 540505

4.Adım: Cmd yi yönetici olarak çalıştırın. Burada daha önce yaptığımız diskin harfini yazın ve iki nokta ile kapatın.
Örnek benimki g:
Eki Görüntüle 540506
6. Adım: diski seçtikten sonra sources\setup.exe yazarak windows kurulumunu gercekleştirebilirsiniz.

bunu deneyeceğim, çok teşekkürler

hocam karantinadayız. kimseyle görüşmüyorum. 2.si zaten yukarıda belirttim, yorumları okumadınız muhtemelen, usd aldım ve yarın gelicek.

ha diyosan ki e madem yarın usb oluşcıak eline, bu postu niye açtım kardeşim. 2 gündür uğraşıyorum,tek yolu usb mi bu işin yoksa var mı bi yolu daha, meraktan deliricem. bu yüzden açtım.

bunu deneyeceğim, çok teşekkürler
Denedikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşırsan buraya yazabilirmisin. Yardımcı olmak isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı