Çözüldü USB seçince ekran mavi siyah karışması oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

emir çetin

Hectopat
Daha fazla  
Burada sizin topladığınız PC'de UEFI desteği yoktur diye bir şey yazdığımı göremiyorum. Nasıl vardınız bu kanıya?

Recep abi merhaba. Ben de USB'ye UEFI olarak bir Windows 10 yazdım. Arkadaşımın bilgisayarına Windows 10 kurmak için. USB'yi seçtiğimde ekran mavi siyah karışması oldu sonra kapattım ve baş yere Windows 7 alıp devam etti çocuk acaba bilgisayarı UEFI desteklemiyor muydu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows 7 yüklü sistemler eski olabiliyor. Evet, UEFI desteği olmayabilr ama bazen olsa bile böyle grafiksel bir sorun çıkabiliyor Rufus'un UEFI sürücüsü ile.

Anladım Recep abi. Öyle olmayınca Microsoft'un aracından kurdum USB'siz, mecbur kaldım. Neyse wşndows 10 kuruldu bir sıkıntı kalmadı.
Windows 7 yüklü sistemler eski olabiliyor. Evet, UEFI desteği olmayabilr ama bazen olsa bile böyle grafiksel bir sorun çıkabiliyor Rufus'un UEFI sürücüsü ile.

Anladım Recep abi. Öyle olmayınca Microsoft'un aracından kurdum USB'siz, mecbur kaldım. Neyse wşndows 10 kuruldu bir sıkıntı kalmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı