USB Ses kartı alınmalı mı?

oguzunluerler1

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, EPOS GSP 301 aldım yeni. USB ile olan bazı uygun ses kartları var ne bileyim Logitech Razer gibi. O tarz bir şey alsam katkı sağlar mı özellikle müzik ve oyun deneyimi için? CS falan oynamıyorum rekabetçi oyunları saldım. Virtual 7.1 kulaklık için de 7.1 destekli ses kartı gerekir mi oun da merak ediyorum.

Merhaba arkadaşlar, EPOS GSP 301 aldım yeni. USB ile olan bazı uygun ses kartları var ne bileyim Logitech Razer gibi. O tarz bir şey alsam katkı sağlar mı özellikle müzik ve oyun deneyimi için? CS falan oynamıyorum rekabetçi oyunları saldım. Virtual 7.1 kulaklık için de 7.1 destekli ses kartı gerekir mi oun da merak ediyorum.
Laptop mu kullanıyorsunuz?

Anakart eski değilse herhangi bir karta gerek yok zaten çıkış cihazı önemli bu konularda anakart cidden kötü değilse.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben farklı marka kulaklığı bu şekilde kullanıyorum.Tavsiye ederim.

Anakart eski değilse herhangi bir karta gerek yok zaten çıkış cihazı önemli bu konularda anakart cidden kötü değilse.

Anakartımda Realtek ALC897 codec var.

Laptop mu kullanıyorsunuz?

Laptop da kullanıyorum masaüstü de. Gerektiğinde telefona da takabilmek istiyorum hatta. Müzik kaliteleri benim için biraz daha ön planda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben farklı marka kulaklığı bu şekilde kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Dolby Atmos mu kullanıyorsunuz? Güzel duruyor denenebilir ama benim telefonda falan da kullanmam gerekir orada da oluyor mu?

Anakartımda Realtek ALC897 codec var.

Laptop da kullanıyorum masaüstü de. Gerektiğinde telefona da takabilmek istiyorum hatta. Müzik kaliteleri benim için biraz daha ön planda.

Dolby Atmos mu kullanıyorsunuz? Güzel duruyor denenebilir ama benim telefonda falan da kullanmam gerekir orada da oluyor mu?
Anakartınızda ortalama bir ses yongası var, ses kartına gerek yok.

Sevindim bunu duyduğuma. Laptopumun da modelini akşama yazayım ona da bir yorum yapabilirseniz sevinirim. Onun için de yeterli ise Dolby muhabbetini denerim yeter bana diye düşünüyorum. Çok sağ olun hepiniz.

Realtek High Definition Audio yazıyor laptop ses cihazımda. Bunun için alınır mı ses kartı?

Realtek ALC882 series yazıyor bir sitede.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı