USB ses kartı önerisi

522223

Decapat
Merhaba, Razer BlackShark V2X kulaklığımdan istediğim verimi alamadım. Özellikle mikrofon konusunda. Ayrıyeten sesleri tam ayırt edemiyor gibi geliyor. Önceki Rampage kulaklığım daha kaliteli ses veriyordu resmen. AN515-45 bir laptopum var DTS destekli Realtek bir kart var tam bilmiyorum modelini. Acaba yapamadığım bir ayar mı var? Hangi driveri kurmalıyım? Aydınlatabilir misiniz? Eğer yapılacak bir şey yoksa kaliteli USB ses kartı önerisi istiyorum. Teşekkürler. Fiyat konusunda açıkçası fazla çıkmak istemiyorum. Max 300-350 civarına.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bendede var. Aynı kulaklığı kullanıyorum memnun değilim. Daha önce Gamepower kullandım. Razer'a göre çok iyiydi ses ve mikrofon kalitesi olarak.

Şuan Synapse programından ötürü her kulaklık halt etmiş durumda. Size özel bir durum olmayabilir. Steelseries Sonar ve Dolby Atmos şiddetle öneririm.

Şuan Synapse programından ötürü her kulaklık halt etmiş durumda. Size özel bir durum olmayabilir. Steelseries Sonar ve Dolby Atmos şiddetle öneririm.
V2X modelinde yazılım desteği yok.

Şu an Synapse programından ötürü her kulaklık halt etmiş durumda. Size özel bir durum olmayabilir. SteelSeries Sonar ve Dolby Atmos şiddetle öneririm.

EQ ayarımı DTS kontrol paneli üzerinden yapmıştım fakat SteelSeries Sonar'ı deneyeceğim. Mikrofon için ne yapabilirim acaba?

EQ ayarımı DTS kontrol paneli üzerinden yapmıştım fakat SteelSeries Sonar'ı deneyeceğim. Mikrofon için ne yapabilirim acaba?
Mikrofon içinde Steelseries Sonar desteği mevcut. Mikrofonuna özel EQ ayarları yapabilir ve kullanabilirsin. İnternette bir çok mikrofon için EQ bulunmakta eğer çok uğraşmak istemiyorsanız otomatik olarak gelen presetler mevcut. Ses ayarlarından; "Bu aygıtı dinleyin." ayarını mikrofonunuz için etkinleştirip kendiniz için en doğru ayarı bulabilirsiniz.

SS Sonar'ın mikrofon ayarlarından memnun değilsen Voicemeteer programını deneyebilirsin.
V2X modelinde yazılım desteği yok.

V2X modelinde yazılım desteği yok, evet. Forumda integrated ses kartı olupta V2Xte bir problem yaşayana rastlamadım.

Steelseries Sonar programını deneyip yorum yaparsanız sevinirim. Sonar bütün mikrofon ve kulaklıkları destekliyor.

Edit; İmla ve Düzenleme

Mikrofon içinde SteelSeries Sonar desteği mevcut. Mikrofonuna özel EQ ayarları yapabilir ve kullanabilirsin. İnternette birçok mikrofon için EQ bulunmakta eğer çok uğraşmak istemiyorsanız otomatik olarak gelen presetler mevcut. Ses ayarlarından; "bu aygıtı dinleyin." ayarını mikrofonunuz için etkinleştirip kendiniz için en doğru ayarı bulabilirsiniz.

SS Sonar'ın mikrofon ayarlarından memnun değilsen VoiceMeeter programını deneyebilirsin.

V2X modelinde yazılım desteği yok, evet. Forumda integrated ses kartı olupta v2xte bir problem yaşayana rastlamadım.

SteelSeries Sonar programını deneyip yorum yaparsanız sevinirim. Sonar bütün mikrofon ve kulaklıkları destekliyor.

Edit; imla ve düzenleme.

Hocam şu an dışarıdayım eve gidince akşam deneyip direk yazacağım sizde aktif olursanız sevinirim cevaplamak için.

Hocam şu an dışarıdayım eve gidince akşam deneyip direk yazacağım sizde aktif olursanız sevinirim cevaplamak için.

Hocam teşekkür ederim sonarı kurdum. Direk bir ayarlama yaptı açtığım gibi ve sesim mükemmel oldu mikrofonda. EQ ayarlarınıda doğru yapmayı becerebilirsem güzel ses vereceğini düşünüyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı