USB tethering bağlantı sorunu

Talha Çelebi

Centipat
Telefonda evin modemine bağlıyım telefondan PC'ye tethering paylaşımı yapıyorum. USB ile her şey düne kadar çok normaldi dün biraz hizmetleri karıştırır iken bir sorun oldu sanırım. Telde gezinirken net çok hızlı ama PC'den oyuna girince ne PUBG Mobile ne PUBG Lite ne de CS:GO yanıt vermiyor sunucularda. Oyuna giremiyorum neden acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedeni telefonun paylaşabildiği internetin hızının kısıtlı olması. Yani telefon interneti çok hızlı iletemiyor. Ethernet kablosu ile bağlantınızı yaparsanız internete telefondan bile daha hızlı erişirsiniz.

Nedeni telefonun paylaşabildiği internetin hızının kısıtlı olması. Yani telefon interneti çok hızlı iletemiyor. Ethernet kablosu ile bağlantınızı yaparsanız internete telefondan bile daha hızlı erişirsiniz.

Yeni ikinci el anakart aldım portta mı sorun var bilmiyorum aldığım kişi ethernete erişebiliyorken ben erişemedim BIOS ASUS EZ2 flash acaba orada etherneti açmam için bir ayar var mı şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı