USB Windows 7 veya 8 yapabilir miyim?

savaskaraer

Hectopat
Merhaba arkadaslar USB alacağım 8 GB yakin. Netten Windows 7 veya 8 indireceğim. Şu an kullandiğim işletim sistemi Win 8.1 Pro ve virüs var. Advanced iobit yuzunden hiçbir şeyim acilmiyor dogru duzgun. Bana yardimci olabilecek arkadaş var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
bir ara bende usb windows vardı. usbden boot ettikten sonra sistem ram de kalıyordu. bu şekilde bir sistem istiyorsan geçici olacaktır. eğer sıfır kurulum için istiyorsan usb den windws kurmak için nette çok rehber var. (win8.1 pro lisansın eğer orjinalse win 7 ile akatif edemezsin)

Ayarlardan fabrika ayarlarına da getiremiyor musunuz. Tüm diskleri temizle seçeneğini kullanırsanız her şey siliniyor.
Ayarlara ulaşamıyor iseniz shift tuşuna basılı tutarken yeniden başlat butonuna basın çıkan menüde sıfırlamayı bulun sıfırlayın.

Ayarlardan fabrika ayarlarına da getiremiyor musunuz. Tüm diskleri temizle seçeneğini kullanırsanız her şey siliniyor.
Ayarlara ulaşamıyor iseniz shift tuşuna basılı tutarken yeniden başlat butonuna basın çıkan menüde sıfırlamayı bulun sıfırlayın.
Windows yeniden yukliyim sifirliyim dedim. Olmadi bunu diyor
1563708994781.jpeg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı