USB'ye Windows 7 Nasıl Yazdırılır?

besiktasdodo74

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar yarın sistem toplayacağım. Toplama ismini halledebilirim diye düşünüyorum ama işletim sistemini ne yapacağım? Windows 7 kurmak istiyorum, internette bir sürü video var ama hangisi işime yarayacak bilemiyorum. USB'ye nasıl yazılır bir şeyi bilmiyorum. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni sistem toplayacaksanız Windows 10 1703 kurmanızı öneririm. Rufus ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. Technopat Youtube kanalında detaylı bilgi mevcut.

Windows 10'u Ä°ndirin
UEFI Windows 10 Kurulum USB'si Hazırlama - Technopat
UEFI Windows 10 Kurulum Rehberi - Technopat

Sisteminiz tarihi eser değilse .iso halinde Windows 10 indirip temiz kurulum yapmak daha performanslı olacaktır, Windows 7 indirme bağlantıları genellikle korsan, ne olduğu belirsiz, korsan önermiyoruz. Format ve USB Beleğe yazma için detaylı anlatım içerik de mevcut: yalnız bu durum için ekstra bir sisteme ihtiyacınız var. ( arkadaşınızın bilgisayarı, internet cafe ) v.s

Windows 10'u Ä°ndirin
UEFI Windows 10 Kurulum USB'si Hazırlama - Technopat
UEFI Windows 10 Kurulum Rehberi - Technopat

Sisteminiz tarihi eser değilse .iso halinde Windows 10 indirip temiz kurulum yapmak daha performanslı olacaktır, Windows 7 indirme bağlantıları genellikle korsan, ne olduğu belirsiz, korsan önermiyoruz. Format ve USB Beleğe yazma için detaylı anlatım içerik de mevcut: yalnız bu durum için ekstra bir sisteme ihtiyacınız var. ( arkadaşınızın bilgisayarı, internet cafe ) v.s
Arkadaş zaten sistem toplayacağım diyor hocam :kedi:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı