Çözüldü USB'yi takınca 2 tane disk gösteriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

brkyakdgn

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Herkese iyi akşamlar dilerim. USB belleğime Windows 10 yazdıracağım. Ama USB belleği takınca 2 tane disk gösteriyor. En sağdakini biçimlendireyim diyorum belki düzelir diye biçimlendirmeye izin vermiyor "disk korumalı" hatası veriyor. Ben bunu eskisi gibi nasıl tek parça haline getirebilirim? Yardımcı olabilir misiniz?

123.png

Çözüm
Disk yönetiminden disk üzerindeki bütün partitionları silip yeni birim oluşturarak düzeltebilirsiniz.
Arkadaşlar selam. Herkese iyi akşamlar dilerim. USB belleğime Windows 10 yazdıracağım. Ama USB belleği takınca 2 tane disk gösteriyor. En sağdakini biçimlendireyim diyorum belki düzelir diye biçimlendirmeye izin vermiyor "disk korumalı" hatası veriyor. Ben bunu eskisi gibi nasıl tek parça haline getirebilirim? Yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 2142622

Rufus ile eski haline döndürebilirsiniz.

Hocam nasıl yapacağım anlatımlı videosu var mı acaba bildiğiniz

Hocam önyükleme seçeneğini önyüklenebilir değil e ayarlarsanız sorununuz çözülecektir.

Ama ben Windows 10'u Rufus ile yazdırmayacağım. Microsoft'un kendi sitesinden indirdiğim medya aracıyla oluşturacaktım.

Olsun hocam aynı şey. Siz 2 diskin tek olmasını istemiyor muydunuz?

Disk yönetiminden disk üzerindeki bütün partitionları silip yeni birim oluşturarak düzeltebilirsiniz.

Çözüm
Hocam çok teşekkür ediyorum dediğin yöntemden yaptım tek parça haline getirdim. @Teknik Servis Hocam sizede çok teşekkür ederim. Rufusu pek bilmediğimden hiç girmedim o işe :) Konu çözülmüştür.

Geri
Yukarı