usdtusa.com nedir?

Az önce bir akrabama gelmiş benzer bir mesaj. Merak edip bilgisayarımdan eğlencesine girdim İşin komik yanı, gerçekten de bir site ve bir hesap var. Site çok basit duruyor. Yine de bir dolandırıcılık yöntemi olduğunu unutmayın ve girmeyin. Özelikle cari hesabınızı yüksek gösterip sizi siteye çekmeye çalışıyorlar. "yok ben uyanığım. Paralı alır tüyerim" diyorsanız da para çekme kısmında tabi ki farklı bir şifre istiyor. Yok valla para çekmeye çalışmadım. Virüs nerede devreye girecek onu merak ettim. 😀 😀 😀

Merhaba bana da aynı mesaj geldi fakat gerçekten de içinde para var fakat parayı çekmek için ID ve güvenli şifre istiyorlar onları doldurursanız hesabınız çalmanız kaçınılmaz olur.
Dikkatli olun işin kötü tarafı çerez kullanımı falan sorun yok ama dolandırıcılık üzerine kurulmuş bir platform dikkatli olun.

Aynı şekilde bana da geldi siteye yanlış id şifreyle girince cidden giremiyorsun üye database i var . Girdim walletta milyon dolarım var 😄😄 çekeyim dedim bir baktım secure key yok . Konuyu açman iyi olmuş büyük ihtimalle secure key için para felan isteyecekler . Dolandırıcılar

Geri
Yukarı