UserBenchmark'ın Yasaklanması

UserBenchmark Yasaklansın mı?

• Yasaklansın

Oy: 221 57,4%
  • Yasaklanmasın

Oy: 164 42,6%

• Oy verenlerin toplamı
    385
TechPowerUp, sağlam bir sitedir.
Onu biliyorum çoğu zaman benim hayatımı kurtardı ama benim çözemediğim user olan neden banlandı. Userın test programı insanların cihazlarına yüklenip test ediyordu onun dışında kötü tarafını görmedim. Kötü tarafı varsa veya neden kötülendiğini öğrenmek istiyorum.

Onu biliyorum çoğu zaman benim hayatımı kurtardı ama benim çözemediğim user olan neden banlandı. Userın test programı insanların cihazlarına yüklenip test ediyordu onun dışında kötü tarafını görmedim. Kötü tarafı varsa veya neden kötülendiğini öğrenmek istiyorum.

i7 4790K ve R5 3600X isimli işlemcileri birbirine denk gösteren sitedir. Intel ve NVIDIA yanlısı bir sitedir. AMD düşmanıdır, mevcuttaki dünyanın en güçlü oyuncu işlemcisi olan R7 5800X 3D'yi çok alt bir sıraya yerleştirerek kendisiyle çelişmiştir.

Bkz:

Sebebi bu.

7950X3D hakkında bahsi geçen sitenin yazısı 🤣

"Be wary of sponsored reviews with cherry picked games that showcase the wins, ignore frame drops and gloss over the losses. Also watch out for AMD’s army of Neanderthal social media accounts on reddit, forums and youtube, they will be singing their own praises as usual."

"AMD continue to develop “Advanced Marketing” relationships with select youtubers in the hope of compensating for second tier products with first tier marketing."

"Despite offering better performance at lower prices, as long as Intel continues to sample and sponsor marketers that are mostly funded by AMD, they will struggle to win market share."

Geri
Yukarı