Utanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar buradaki üyelerin bir şey yaptığı ne malum ben onu anlamıyorum. Belki başka gıcığı olan birileri fırsata çevirdi? Aha biri Recep'i taklit eden hesap da açmış orada. Dijital kimlik sahteciliği var ortada, ciddi mesele.

Technopat Sosyal'in içeriklerini kopyalayan klon bir forum var ortada, kaç kişiyle kavgalılar belli değil. Tutup da küfür edenlerin buradan olduğunu varsaymayın, mesaj yazıp neden kopyalıyorsunuz diyenler olur, o doğal da 4Chan tarzı bir akın olduğunu sanmıyorum.

Bizde küfür eden vb. zaten ceza alır, banlanır ama kopya kimlikler söz konusuyken ben buradaki üyenin yaptığını nereden bileyim? Belki oradaki biri yaptı?

Recep Baltaş ve Ali Güngör'e seslenmek istiyorum yeni kural gelsin kural bu olsun:
Kopya site açmak yasak gibi.

Arkadaşlar buradaki üyelerin bir şey yaptığı ne malum ben onu anlamıyorum. Belki başka gıcığı olan birileri fırsata çevirdi? Aha biri Recep'i taklit eden hesap da açmış orada. Dijital kimlik sahteciliği var ortada, ciddi mesele.

Technopat Sosyal'in içeriklerini kopyalayan klon bir forum var ortada, kaç kişiyle kavgalılar belli değil. Tutup da küfür edenlerin buradan olduğunu varsaymayın, mesaj yazıp neden kopyalıyorsunuz diyenler olur, o doğal da 4chan tarzı bir akın olduğunu sanmıyorum.

Hocam IP adresinden belli olmaz mı kimin kim olduğu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı