Uydunet 100 Güldüren Kampanya- Türksat Teledünya Kablonet

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Merhabalar, Uydunet'in ya da bir ton adıyla Türksat Teledünya - Kablonet'in 100 Güldüren Kampanyası ile ilgili bir gelişme olmuş. Bunu paylaşacağım.

Yeni müşteriler için 100 Gbps Duran kotalı bir tarife sunuyorlar, bu çok kötü bir tarife. İnternet 100 GB kota bitince kesiliyor.

23 Ay müşteri olanlar için bir hafta önce başka bir paket çıkmış şu an pek duyurulmuyor. Bu pakette AKN'li normal kullanım devam ediyor. 89 TL olan normal 100 Güldüren kampanyasının aksine bu 125 TL'ye geliyor ancak internet, 100 GB kota bitince bitmiyor, geceye kadar yavaşlıyor.

Uzun süredir kablonet kullanıyorsanız Duran Kotalı paket yerine buna geçmeniz daha mantıklı olacaktır. Öğrenince geçiş aşamasında olanları uyarayım dedim.

24 MBPS 50 GB 50 TL kullaniyorum hiz asimi sonrasi 8 MBPS gayet guzel. Zaten benim bina 50 MBPS'den baska hizi desteklemez cok eski uydunet kutusu ve kablolari. Bu 100 MBPS kota sonrasi 25 MBPS falan oluyor galiba. Bu arada tahmin ettigim gibi 2019'da yenilecek tarifeler icin guzel(kotu) bir ornek. Bu sekilde olacaksa hic iyi degil. 1 oyun indirdigimiz de internet kullanamayacaklar. Internetin kesilmemesi icin de 125 TL istiyorlar ve bunu Turksat yapiyor en ucuz interneti veren olmasina ragmen. Uzucu olmus.

Merhabalar, Uydunet'in ya da bir ton adıyla Türksat Teledünya - Kablonet'in 100 Güldüren Kampanyası ile ilgili bir gelişme olmuş. Bunu paylaşacağım.

Yeni müşteriler için 100 Gbps Duran kotalı bir tarife sunuyorlar, bu çok kötü bir tarife. İnternet 100 GB kota bitince kesiliyor.

23 Ay müşteri olanlar için bir hafta önce başka bir paket çıkmış şu an pek duyurulmuyor. Bu pakette AKN'li normal kullanım devam ediyor. 89 TL olan normal 100 Güldüren kampanyasının aksine bu 125 TL'ye geliyor ancak internet, 100 GB kota bitince bitmiyor, geceye kadar yavaşlıyor.

Uzun süredir kablonet kullanıyorsanız Duran Kotalı paket yerine buna geçmeniz daha mantıklı olacaktır. Öğrenince geçiş aşamasında olanları uyarayım dedim.

Bende de Uydunet var. Aylık 70 lira ödüyoruz, 250GB AKN ve sonrası 8 MBPS olarak tamamen sınırsız, 24 MBPS'e kadar maksimum hız sunuluyor. Yeni paketler tam bir fiyasko...

2019 ocağa kadar bir sözleşme yapmayacağım bu ay bitecek 2 senelik taahhüt. AKK kalktığı zaman bakarız.
Şimdiden en az 25 MBPS bir tarifeye geçmeye bak hiç değilse 25 MBPS alırsın. 2019 da hiç iyi şeylerin olacagını sanmıyorum. Yeni tarifeler bunun en büyük kanıtı.

Ben 50 mbps 150 GB AKN ve KabloTV'ye 70 TL ödüyorum.Bu ay taahhütüm bitiyor.Gerçek sınırsız 25 mbps akn kota yok 80 TL bu kampanyaya geçiş yapacağım.Yeni fiyatlar ne yazık ki üzücü...

Şu an 25 var zaten.
O zaman 2019 da 25 MBPS sınırsız internetin olacak.
Ben 50 mbps 150 GB AKN ve KabloTV'ye 70 TL ödüyorum.Bu ay taahhütüm bitiyor.Gerçek sınırsız 25 mbps akn kota yok 80 TL bu kampanyaya geçiş yapacağım.Yeni fiyatlar ne yazık ki üzücü...
Uydunette geçmene gerek yok tarife bitse bile aynı parayı ödüyorsun ve paket değişmiyor. Tabi 2 yıl önce böyleydi şuan ne değişti bilemem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı