Uydunet 100 Güldüren Kampanya

Antking

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yakında Türk Telekom ile olan sözleşmem bitiyor ve semtimde Turkcell Superonline olmadığı için Uydunet'e geçmek istiyorum. Başlıkta yazdığım kampanyayı biraz değiştirerek AKK'si olmayan bi tarife buldum ayda 80Tl ye bu paket çok cazip geldi.
10 Mbps’e kadar Sınırsız İnternet + Teledünya Üst Paket + Kablo TV + Altın Sinema Paketi + Her Yöne 100 Dakika Paketi142,9762,9879,99
[TBODY] [/TBODY]
Ama merak ettiğim bir kaç şey var. Mesela Teledünya Üst Paket'te temel kanalların çoğu yok o sayfada yazanlar Temel Paketin üstüne mi geliyor? Uydunet'in bu tarifesini kullanan ve memnun olan var mı? Kampanyayı merak edenler için de buyrun link Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. | TV, İnternet, Telefon

Merhaba arkadaşlar yakında Türk Telekom ile olan sözleşmem bitiyor ve semtimde Turkcell Superonline olmadığı için Uydunet'e geçmek istiyorum. Başlıkta yazdığım kampanyayı biraz değiştirerek AKK'si olmayan bi tarife buldum ayda 80Tl ye bu paket çok cazip geldi.
10 Mbps’e kadar Sınırsız İnternet + Teledünya Üst Paket + Kablo TV + Altın Sinema Paketi + Her Yöne 100 Dakika Paketi142,9762,9879,99
[TBODY] [/TBODY]
Ama merak ettiğim bir kaç şey var. Mesela Teledünya Üst Paket'te temel kanalların çoğu yok o sayfada yazanlar Temel Paketin üstüne mi geliyor? Uydunet'in bu tarifesini kullanan ve memnun olan var mı? Kampanyayı merak edenler için de buyrun link Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. | TV, İnternet, Telefon
Selamlar,

Temel kanallar derken şahsen evimde digitürk ve teledünya var teledünya yı pek kullanmasak da şu kanal yok mu hiç olmadı. Hatta çocuk kanalları ücretsiz olarak geliyor ve bir çok ek kanal, digitürk giriş paketi bayramdan bayrama tüm kanalları açıyorlar.

Bu arada akn maalesef bu pakette de var 100gb akn ye sahip. Ben şahsen uydunetten memnunum. Sonuç olarak ip ince bir bakır kablodan internet sağlamıyorlar. Ayrıca ek servisleride işimi görüyor eğer çok upload yapıcaksam günlük upload paketi yada download paketi akn bittiğinde akn alabiliyorsunuz.

Tamamen sınırsız paketler kampanyayla birleştirilemiyor diye biliyorum aşağıdaki paketler sınırsız ve AKN yoktur..

TarifeUploadFiyat
10 Mbps'e kadar : 1 Mbps99,99 TL / Ay
20 Mbps'e kadar : 2 Mbps199,99 TL / Ay
50 Mbps'e kadar : 4 Mbps349,99 TL / Ay
100 Mbps'e kadar : 4 Mbps499,99 TL / Ay
[TBODY] [/TBODY]
yaklaşık 120 tl ye geliyor diye tahmin ediyorum aylık. Bir sormakta yarar var.

Kolay Gelsin..

Maalesef her tarifede olduğu gibi bu tarifede de akk mevcut. Üst pakette yazanlar temel kanalların üzerine ekleniyor. Tarifenin, çok uygun olduğu söylenemez. Gerçi ben 3 senelik uydunet müşterisi olduğum için taahhüt verdiğim takdirde çok uygun fiyatlar üzerinden internet hizmeti alabiliyorum. Bana göre uygun olmayışının sebebi bu olabilir :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı