Türksat Kablonet 100 Güldüren Kampanya nasıldır?

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Umarım memnun kalırım. 19:00 ile 00:00 arasında 25 Mbps'ye düşmesi biraz mantıksız geldi. Sonuçta çoğunlukla internetin kullanıldığı saatler. Bu saat zarfında ciddi bir yavaşlama oluyor mu ? Oyunlarda ping değeri fazlalaşıyor mu ?

Aynı paketi kullanıyorum. Modem ara yüzünde "Çıkış Gücü" diye bir bölüm var. Genel de orayı %25 olarak kısık tutuyorum ve buna rağmen evin diğer ucundan iyi sinyal alabiliyorum. Yani Kablonet'i kullanan çoğu kişi nedense Wi-Fi'den şikayetçi. Pek anlam veremiyorum. Ya kendilerine kiralanan cihazlar sorunlu yada modem ara yüzünü kurcalamıyorlar...

Gece 00:00'dan akşam 19:00'a kadar 100, geri kalan saatler ise 25Mbps hız veriyorlar. İndirme yaptığınız zaman ise 25 yerine 30, 100 yerine de 120Mbps görebiliyorsunuz. Ayrıca upload 5Mbps fakat canlı test yaptığınızda 6Mbps kadar yükseliyor.

1 Yıllık sözleşmem mevcut ve pakete dahil olan TV özelliğinden de faydalanıyorum. Genel anlam da ise memnunum tavsiye ederim.

10610791112.png

İzmir'de bu değerleri alıyrum.

Merhaba, Türksat Kablonet 100 Güldüren Kampanya'ya başvurdum. Sizce Kablonet hız bakımından, teknik servis ve destek bakımından, oyunlarda alınan ping değeri bakımından iyi midir? Ayrıca kampanyada fiyatın içine modemde dahildi fakat acaba modem kampanya bitince bende mi kalacak yoksa geri teslim edecek miyim? Sizce sorun yaşar mıyım veya yaşarsam hangi sıklıklarla ne gibi sorunları yaşarım? Son olarak Kablo TV Üst Paket ve Altın Sinema Paketi güzel midir? Sorularımı cevaplarsanız sevinirim.
çok güzel ben kullanıyorum

çok güzel ben kullanıyorum
Evet an itibariyle bir güncelleme olarak ben de kullanıyorum ve gayet memnunum. Sadece şu an ufak tefek TV yayınında donmalar gerçekleşiyor. O sorunu da yarın umarım çözecekler. 100 Mbps hızı almanız için 5 GHz destekleyen bir cihaz kullanmanız veya kablolu olarak bağlanmanız gerekiyor. Sadece modeminin çekim alanı düşük. Evim 2 katlı ve üst katta internet sinyalleri kötü. Bu sorunu da yineleyici alarak çözebilirsiniz. Bu fiyata bu performans çok iyi.

Evet an itibariyle bir güncelleme olarak ben de kullanıyorum ve gayet memnunum. Sadece şu an ufak tefek TV yayınında donmalar gerçekleşiyor. O sorunu da yarın umarım çözecekler. 100 Mbps hızı almanız için 5 GHz destekleyen bir cihaz kullanmanız veya kablolu olarak bağlanmanız gerekiyor. Sadece modeminin çekim alanı düşük. Evim 2 katlı ve üst katta internet sinyalleri kötü. Bu sorunu da yineleyici alarak çözebilirsiniz. Bu fiyata bu performans çok iyi.
Hangi modemi verdiler. Hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı