Uydunet hız sorunu

tercan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Teknisyeni
Resimde de görüldüğü gibi bir problem görünmüyor ama İnternetim ilk defa aşırı yavaşladı.
Uydunet ve Netmaster docsis 3.0 modem kullanıyorum.
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Girdiğiniz site ile alakalı bir sorun olabilir. Değerler oldukça güzel. Bir de CyberGhost ile VPN kurup internet'te gezinin.

Yavaşlama bir site için değil genel olarak vardı. CyberGhost kurdum ve oldukça hızlandı (VPN'nin interneti yavaşlattığını biliyordum) Tam olarak problem ne olabilir acaba?

Arkadaşlar konunun çözüme ulaştığını düşünmüyorum VPN siz problemi çözmenin bir yolu vardır heralde

Güvenli ve bilinen bir DNS denediniz mi? Şöyle yapın.
DNS adresini hem modeme hemde bağdaştırıcıya uygulayın.

Önerebileceğim DNS adresleri.

LEVEL 3 - A
209.244.0.3
209.244.0.4

OpenDNS
208.67.222.222
208.67.220.220

YANDEX
77.88.8.1
77.88.8.8

Norton
199.85.126.10
199.85.127.10

Bilgisayarı yeniden başlatın. Daha sonra Komut İstemi'ni yönetici olarak açın ve aşağıdakileri sırayla yazıp "Enter" tuşuna basın. Bu işlem DNS önbelleğini temizleyecektir. Her DNS değiştirdiğinizde bu işlemi uygulayın.

ipconfig /flushdns
ipconfig /release
ipconfig /renew
exit

Eğer olmazsa DNSCrypt işlemini deneyin. Şu videoyu izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DNS adresini bağdaştırıcıya uygulayabiliyorum ama modemde bu şansım yok, Level3 DNS yi zaman zaman kullanıyordum DNS önbelleğini farklı bir yoldan temizliyorum DNS crypt i deneyeceğim sonucunu yazarım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı