Uygulama destekli Windows 7 önerisi

ahmetifyy

Centipat
Daha fazla  
RAM
32 GB RAM (2x16 GB) DDR4 1.2v 3200MHz SO-DIMM
SSD veya HDD modeli
1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
Ekran kartı
NVIDIA GTX1650 4 GB GDDR6 128-BIT DX12
Anakart
Unknown
İşlemci
Intel® Tiger Lake core™ i5-11400H 6C/12T; 12MB l3;
Merhaba Windows 7'yi kullanmayı seviyorum ancak malum uygulamaların çoğu destek vermiyor, Windows 7'yi güncel uygulamaları ve oyunları kullanabileceğim şekilde kurma şansım var mı bununla ilgili modlanmış bir versyonu var mıdır?

Merhaba Windows 7'yi kullanmayı seviyorum ancak malum uygulamaların çoğu destek vermiyor, Windows 7'yi güncel uygulamaları ve oyunları kullanabileceğim şekilde kurma şansım var mı bununla ilgili modlanmış bir versyonu var mıdır?

Yakında extended kerneli yayınlanır bende üzerinde çalışıyorum ama o sisteme kurma sebebiniz nedir?

Yakında extended kerneli yayınlanır bende üzerinde çalışıyorum ama o sisteme kurma sebebiniz nedir?

Direkt Windows 7 sevgisi hem nostajik hem de ben Windows 7 kullanırken daha rahat ediyorum ama Adobe uygulamaları olsun oyunlar olsun desteklemediği için kullanamıyorum, kullanabileceğim bir versyonunu bulsam aşırı sevinirim...

Sisteminiz windows 10 dan daha eski işletim sistemlerini desteklemiyor.

Her şeyden önce Windows 7' yi bilgisayarınız tam kapsamlı çalıştırmaz.
Güncel sistemlere Windows 7 kurulması performans, uyuşmazlık, sürücü desteği konusunda sorun yaşatır.

(Evet Windows 7 çok nostaljik ve görünümü çok güzel. )

İllaki windows7 deneyimlemek istiyorsanız sanal makine kurarak deneyimleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı