Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc0000005) hatası

Muxtar

Femtopat
Daha fazla  
Oncelikle selamün aleykum.
Hata bu:
Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc0000005). Uygulamayı sonlandirmak için tamam dugmesine tiklayin.
Ben bu LogFile'de CS:GO'yu yaptim. Lutfen yardimci olun format atmak istemiyorum. Hata veren bir diger uygulama Discord.
Logfile

Üstte denilenleri yapın. İşletim sisteminizi de güncelleyin, çok eski bir işletim sistemi kullanıyorsunuz.

Keşke yapmasaydın, eğer hiçbiri olmazsa geriye format kalır.

Abi senin dedigin dosyayi indirdim orada install all vardi onu calistirdim hepsi yuklendi simdi restartmi atayım.

Simdi yapiyorum.

Üstte denilenleri yapın. İşletim sisteminizi de güncelleyin, çok eski bir işletim sistemi kullanıyorsunuz.

Su anda herhangi bir guncelleme yok ve yeni bir Windows kurmak da istemiyorum.

4 GB RAM Windows 10 için de Windows 8.1 için de yeterli. SSD diskiniz varsa Windows 10 geçin derim ama SSD yoksa Windows 8.1 kurun temiz kurulumla. Muhtemelen attığınız DLL dosyalarından ötürü oluşan bir sorun ama bu sorunlar raporunuza yansımamış. Son bir tavsiye vereyim, yazım kurallarına dikkat edin yoksa bir süre yazamayabilirsiniz. :)

4 GB RAM Windows 10 için de Windows 8.1 için de yeterli. SSD diskiniz varsa Windows 10 geçin derim ama SSD yoksa Windows 8.1 kurun temiz kurulumla. Muhtemelen attığınız DLL dosyalarından ötürü oluşan bir sorun ama bu sorunlar raporunuza yansımamış. Son bir tavsiye vereyim, yazım kurallarına dikkat edin yoksa bir süre yazamayabilirsiniz. :)

Tamamdır eğer sorun çözülmez ise yüklerim Windows'u bilgilendirmeniz için teşekkürler.

Burada indirdiklerimden sadece DirectX kuruldu digerleri zaten yuklu diye bir hata verdi.

Daha önce el ile DLL attınız mı? Rapor olmamış bu arada, yeni bir rapor oluşturur musunuz? Discord için de oluşturun.

Logfile Bu da Discord'un raporu.

Sorun çözülmezse de C:\Windows\Prefetch klasörünün içerisini silip imzamdan SFC rehberini uygulayıp sonucun ekran alıntısını paylaşın. Tüm bunlara rağmen olmazsa en kötü ihtimalle Windows 8.1 Home geçiş yapın.

Raporda sorun yok, sorun sizin elle DLL atmanız. Benim dediklerimi kurduğunuzda sorununuz çözülecek.

Tamam yapıyorum simdi inşallah işe yarar, şimdiden teşekkürler.

Sorun çözülmezse de C:\Windows\Prefetch klasörünün içerisini silip imzamdan sfc rehberini uygulayıp sonucun ekran alıntısını paylaşın. Tüm bunlara rağmen olmazsa en kötü ihtimalle Windows 8.1 Home geçiş yapın.

Tamam.

Raporda sorun yok, sorun sizin elle DLL atmanız. Benim dediklerimi kurduğunuzda sorununuz çözülecek.

Sizin verdiğiniz linkteki dosyaları kurduktan sonra restart mı atayım?

Geri
Yukarı