Çözüldü Uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc0000102 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LeSâge

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayar açıldıktan sonra karşıma bu hatalar çıkıyor. Ayrıca LoL veya Steam'e girmeye çalıştığımda yine aynı hataları alıyorum. Sebebini ve nasıl çözüleceğine dair bilgisi olan var mı? Bir de eğer bu hataları görmezden gelirsem herhangi bir sorun ile karşılaşır mıyım?

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    6,4 KB · Görüntüleme: 237
  • 1.png
    1.png
    6,8 KB · Görüntüleme: 217
  • Adsız.png
    Adsız.png
    6,4 KB · Görüntüleme: 229
Çözüm
LoL ve Steam olmak üzere birçok uygulamada bu hatayı alıyorum ve açamıyorum. Bununla birlikte PowerPoint, Word gibi uygulamalarda da aynı sorun var fakat onlarda hata almıyorum sadece açılmıyorlar. Aşağıdaki link LoL için bir rapor dosyasıdır.

Tam format atınca düzeldi arkadaşlar sağ olun yardımlarınız için
Bilgisayar açılır açılmaz değil mi?

Windows sürümün güncel mi?

Bir de başka bir oyun ya da uygulama açınca bu hatayı veriyor mu?
Evet açılır açılmaz ilk iki hatayı alıyorum. Diğeri uygulamayı açmayı denediğim zaman geliyor.
Windows'um güncel fakat sürüm 20H2 yi hala yüklemedim.
Dediğim gibi Steam ve LoL'de bu hataları aldım fakat Gta San Andreas girdiğim zaman böyle bir hata almıyorum.
Biraz daha açabilir misiniz?

Dediğim gibi Steam ve LoL'de bu hataları aldım fakat GTA San Andreas girdiğim zaman böyle bir hata almıyorum.

Bunları dene olmaz ise rapor paylaş. Yardımcı olurlar.

Evet açılır açılmaz ilk iki hatayı alıyorum. Diğeri uygulamayı açmayı denediğim zaman geliyor.
Windows'um güncel fakat sürüm 20H2 yi hala yüklemedim.
Dediğim gibi Steam ve LoL'de bu hataları aldım fakat Gta San Andreas girdiğim zaman böyle bir hata almıyorum.

Biraz daha açabilir misiniz?
Directx indirip kurman sorununu çözecektir.

Artı -1 Eksi
Bilgisayarımda DirectX kurulu olmasına rağmen bu sorunu yaşıyorum.

Rapor paylaşırsan yardımcı olurlar.

LoL ve Steam olmak üzere birçok uygulamada bu hatayı alıyorum ve açamıyorum. Bununla birlikte PowerPoint, Word gibi uygulamalarda da aynı sorun var fakat onlarda hata almıyorum sadece açılmıyorlar. Aşağıdaki link LoL için bir rapor dosyasıdır.

Tam format atınca düzeldi arkadaşlar sağ olun yardımlarınız için

Çözüm

Geri
Yukarı