Uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc00007b Hatası

baris97856

Decapat
Herkese selam. Bu hata yaklaşık 15-20 gündür var. Her şey Forza Horizon 4 indirmemle başladı. İndirdikten sonra bu hatayı aldım ve araştırmaya başladım. Düzeltmeye çalışırken diğer programlarda da vermeye başladı ve düzelmedi bile. Forza Horizon 4'e giremiyorum sorun değil, önemli olan kullandığım birçok programı çalıştıramıyorum ve gerçekten sinir bozucu. Format atmak istemiyorum bilgisayarımda birçok veri var. Hepsini yedeklemesi vb. gerçekten çok uğraştırır beni. Recep abinin paylaştığı videoyu izledim fakat çözüme ulaşamadım ve burada paylaşma kararı aldım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Şunu da eklemeden geçmeyeyim:
Bi
lgisayar güvenli modda değilken normal açıkken DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth Komutunu kullandım. Onu kullandıktan sonra sfc /scannow yaptım.

Sanırım ilk scannow kullanılması gerekiyordu, Microsoft'un sitesinde ilk dısm.exe komutunu kullandırtıp sonra scannow yaptırıyordu diğer sitelerde ilk sfc scannow kullanın diyordu. Bilgisayara herhangi bir zarar vermiş midir?

Son düzenleme:
... araştırmaya başladım.
Araştırmanızın sonucunda el ile .dll atmak gibi bir hataya düşmediniz umarım. Process Monıtor ile hata raporu oluştuurp bizimle paylaşın.

Yeni konular

Geri
Yukarı