Uygulamaları başka diske aktarma

Kedii1

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bilgisayarı aldığımdan beri tek diskle yani C diskiyle kullanıyordum. Sonra böyle oyunlarda ani droplar olmaya falan başladı. Bunun nedenini araştırırken görev yöneticisinde diskin %100 olduğunu gördüm. Bunla ilgili birçok makaleye baktım ama yardımcı olmadı. Sonra ben de acaba her şeyi Windows'un olduğu diske attığım için böyle olabilir mi dedim ve yeni bir disk açtım (D) sonra oyunları uygulamaları falan çoğunu buraya attım. Sonrasında uygulamaların ve oyunların çalışmadığını gördüm. Ama sorun çözüldü gibi bir şey artık %100 disk sorunu olmuyor ama uygulamalar da açılmıyor. Aralarında GTA 5 falan da var 100 GB. Bunları tekrar yüklemeden D diskine nasıl gönderebileceğimi bilen varsa yardımcı olabilir mi rica etsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Disk bozulmuş olabilir yeni HDD alıp Steam üzerinden kurduysanız oyunu yedekle yapabilirsiniz ya da Epic kullanıyorsanuz Epic ile birlikte bütün dosyaları taşıyın.

Daha çok para ödemeden çözmeyi planlıyordum.
Siyah forumda 2 yıllık deneyimim var. Burada yeni olabilirim ama ne dediğimi biliyorum. Valorant'ı bu şekilde çalıştırdım. Epic Games'i de.

Denedim Windows dosyaları bulamadı tarzı bir şey söylüyor C ye geri attım bugün tekrar çalışmaya başladı garip olan hani oyunun tüm dosyalarını atıyorum D ye aslında çalışması gerekiyor nasıl bulamıyor anlamıyorum.

Daha çok para ödemeden çözmeyi planlıyordum.

Denedim Windows dosyaları bulamadı tarzı bir şey söylüyor C ye geri attım bugün tekrar çalışmaya başladı garip olan hani oyunun tüm dosyalarını atıyorum D ye aslında çalışması gerekiyor nasıl bulamıyor anlamıyorum.

Oyundan oyuna programdan programa değişiyor olabilir. Ben sadece Valorant ve Epic Games'te yaptığımda olduğunu söyledim. Epic Games'te olan MudRunner ve Rocket League de çalışmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı