Çözüldü Uygulamaya koyduğum resimler .exe yapınca gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JowisTV

Decapat
Merhabalar! Yakın zamanda bir uygulama yaptım içerisindeki butonlara ise resimler koydum(çarpı işareti, geri dön işareti vb.) ancak uygulamayı exe haline getirdiğim zaman veya başka bir bilgisayarda açtığım zaman resimler gözükmüyor ne yapmam gerekir?

Merhabalar! Yakın zamanda bir uygulama yaptım içerisindeki butonlara ise resimler koydum(çarpı işareti, geri dön işareti vb.) ancak uygulamayı exe haline getirdiğim zaman veya başka bir bilgisayarda açtığım zaman resimler gözükmüyor ne yapmam gerekir?
Hangi dilde yaptınız ?

Resimlerle birlikte aynı klasöre koyunca oluyor ancak ben bunu başka bilgisayarlarda da çalıştıracağım her bilgisayarda C:\Users\DORUK diye bir PATH yok ki
Direk aynı klasörde çalışmasını sağlayan bir kod olması lazım o kodla deneyin mesela örnek vereyim oyunların klasörü oluyor içinde dosyaları aynı klasörde diye tanıtman lazım o koduda bilmiyorum maalesef.

Direk aynı klasörde çalışmasını sağlayan bir kod olması lazım o kodla deneyin mesela örnek vereyim oyunların klasörü oluyor içinde dosyaları aynı klasörde diye tanıtman lazım o koduda bilmiyorum maalesef.
Pekala teşekkür ederim, dediğinizi araştıracağım, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı