Uygun Fiyata 5GHz VDSL Önerisi

Furkan_Can

Hectopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523230954
Selam arkadaşlar. TürkNet kullanıcısıyım. Bugün TürkNet bir mesaj yolladı ve mesaj içeriğinde ek masraf olmadan hızımı 35Mbit'e çıkarabileceklerini vs söylediler. Bana bunun için VDSL modem lazım. Kafama göre bir modem bulursam onay vereceğim işlemleri başlatacağım. Bilgili arkadaşlar bana yardımcı olurlarsa çok memnun olurum, pek bilgi sahibi değilim modemler hakkında. Ayrıca laptop kullanıcısıyım. Kablosuz bağlantı yapıyorum. Bu yüzden 5GHz özelliği istiyorum. Sanırım daha iyi oluyor...

Bilindik bir marka istiyorsanız;

-Tp-Link Archer Vr300
-Asus DSL-AC51

Bilindik değil ama bu sıralar Keenetic markası revaçta. Bir düşünün derim.

Bu modemler F/P modemler. Bütçe belirtmediğiniz için bunları önerebildim. Daha ucuz modellerde ya 5 GHz yok ya da çok düşük kaliteye sahip ürünler. Ucuza kaçacağım diye pişman olursunuz.

Adam modem istemiş siz Router önermişsiniz. :)

-Tp-Link Archer Vr300
-Asus DSL-AC51

Bu modemler F/P modemler. Bütçe belirtmediğiniz için bunları önerebildim. Daha ucuz modellerde ya 5 GHz yok ya da çok düşük kaliteye sahip ürünler. Ucuza kaçacağım diye pişman olursunuz.

Adam modem istemiş siz Router önermişsiniz.
uhh görmedim :D.

Hocam Xiaomi çok beğendiğim bir marka, zira telefonunu da şu anda kullanmaktayım ama merak ettiğim şey bu router değil mi? Bana modem lazım, modem özelliği de var mı ki?

-Tp-Link Archer Vr300
-Asus DSL-AC51

Adam modem istemiş siz Router önermişsiniz.
Hocam öneride bulunur musunuz bu marka hakkında?

Biraz daha arttırabilirseniz : Keenetic Extra Ac1200 Dual Whole Home Wi-fi Router (kn-1710-01tr) - n11.com

Eğer arttıramazsanız : Keenetic Kn-1610-01tr Ac1200 Whole Home Kablosuz Router/genişletici 10191795 | Trendyol

Biraz daha arttırabilirseniz: Keenetic Extra Ac1200 Dual Whole Home Wi-fi Router (kn-1710-01tr) - n11.com

Eğer arttıramazsanız: Keenetic Kn-1610-01tr Ac1200 Whole Home Kablosuz Router/genişletici 10191795 | Trendyol

Hocam bunlardan sadece ASUS modem sanırım? Diğerleri router değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı