Uygun Fiyata 5GHz VDSL Önerisi

Attığım modemi almanızı öneririm yazılım olarak piyasada bulunan modemlerden çok daha iyi ve snr değerinizi ayarlayabiliyorsunuz.

Bunu önermeyi düşünmüştüm ama adamın bütçesini aşıyor. Yoksa çok güzel bir modem.

Hocam bütçeyi fazla aşıyor maalesef. Şu iki ürünü buldum sizce nasıldırlar? Bu arada 5GHz işinden vaz geçtim çünkü bütçe aralığında bulmak imkansız...

* Tp-link Td-w9960 300mbps Wireless N Vdsl/adsl Modem Router - n11.com

* Tenda V300 4 Port 10/100 300mbps Kablosuz Vdsl2 Modem Router - n11.com
Tenda V300 ısınıyor ve ısındığında cihaz kilitleniyor onu ele diğer modem iş görür ama dediğim gibi attığım modemi kesinlikle almanı öneririm gerekirse bütçeyi arttır.

Arkadaşlar anlıyorum sizi modemler iyi diye almamı söylüyorsunuz ama bütçemi fazlasıyla aşıyor. Zaten modeme 300₺ vermek benim gözümde fazlasıyla gereksiz ama günümüz şartları mecbur bunu gerektiriyor. O halde şu anki kararım bu üründen yana.

Farklı tavsiyelere hala açığım.

DİP NOT: Şu anda böyle bir şey buldum,bu ürün nasıldır? 5GHz desteği de var.

* Modem ZYXEL VMG8623-T50B — TurkNet

Arkadaşlar anlıyorum sizi modemler iyi diye almamı söylüyorsunuz ama bütçemi fazlasıyla aşıyor. Zaten modeme 300₺ vermek benim gözümde fazlasıyla gereksiz ama günümüz şartları mecbur bunu gerektiriyor. O halde şu anki kararım bu üründen yana.

Farklı tavsiyelere hala açığım.

DİP NOT: Şu anda böyle bir şey buldum,bu ürün nasıldır? 5GHz desteği de var.

* Modem ZYXEL VMG8623-T50B — TurkNet
Türknetin modemi daha iyi onu alabilirsin attığın cihaz yerine.

Yeni konular

Geri
Yukarı