Uygun Fiyata Iphone Almak İçin Güvenilir Site Önerisi

Erhan Ulaş

Hectopat
Daha fazla  
Önümüzdeki hafta yani yılbaşı gibi cihazımı değiştirip Iphone 8 almayı düşünüyorum. Öncelikle şunu belirteyim farklı bir cihaz düşünmüyorum forumda okuduğum kadarıyla iphone ile ilgili konularının bir çoğunun altına şu telefon ondan daha iddalı vs diye yorumlar geliyor benim tercihim belli sadece sizden şuradan alırsam sorun yaşarmıyım ne kadar güvenlidir diye danışma ihtiyacı hissettim.

4550 TL-Gitti Gidiyor

4490 TL-Trendyol

4160 TL-amazon

Tercih ettiğim renk kırmızı tabi uygun fiyatlı olursa diğerlerine de yönelebilirim teşekkürler.

şu telefon ondan daha iddalı vs diye yorumlar geliyor benim tercihim belli
Bizim forumu çözmüşsün belli:)

Üçünden de alabilirsin sorun olmaz ama kırmızı rengi seçince fiyat yükseliyor baya bilgin olsun. Product Red ürünü olduğu için fiyat farkı var. Aynı cihaz ama konsept gibi düşün fazladan bir özelliği yok yani.

Bizim forumu çözmüşsün belli:)

Üçünden de alabilirsin sorun olmaz ama kırmızı rengi seçince fiyat yükseliyor baya bilgin olsun. Product Red ürünü olduğu için fiyat farkı var. Aynı cihaz ama konsept gibi düşün fazladan bir özelliği yok yani.
Üç kuruş fazla olsun kırmızı olsun diye bir söz vardır ya tam öyle işte. 🙃

Üç kuruş fazla olsun kırmızı olsun diye bir söz vardır ya tam öyle işte. 🙃
Üç kuruş mu:) 300-400 TL oynuyor neredeyse:) Ama seviyorum param da var diyorsan "bi' daha mı geleceğiz bu dünyaya" sözünü de söyleyebilirim sana:)

Yorum yapabilme gibi bir hakkım varsa yapıyorum aksi taktirde yorumu kaldırabilirsiniz. Öncelikle kararlarına ve zevklerine saygı duymakta olduğumu ve iphone düşmanı olmadığımı bilmenizi isterim. Hazırsanız başlıyorum. Ben görünüşe önem verenler denim. Yıl oldu olacak 2019 ve 2014'te yapılmış tasarımda 5.5 inç lik ekrana %67 ekran/gövde oranıyla bakmak için bu kadar para harcamak nedir ya ? 5.5 inçlik ekrana bakmak için telefon alıyorsun ama bilmem kaç inçlik telefonu tutmak çok saçma geliyor bana. Adamların 5 sene önceki tasarımı bu fiyata satabilmesi bir bana mı acayip geliyor ? Bu fiyata bundan daha kaba bir telefon alınamaz herhalde. (Tartışma yaratmak amacı ile yazmadım)

Yorum yapabilme gibi bir hakkım varsa yapıyorum aksi taktirde yorumu kaldırabilirsiniz. Öncelikle kararlarına ve zevklerine saygı duymakta olduğumu ve iphone düşmanı olmadığımı bilmenizi isterim. Hazırsanız başlıyorum. Ben görünüşe önem verenler denim. Yıl oldu olacak 2019 ve 2014'te yapılmış tasarımda 5.5 inç lik ekrana %67 ekran/gövde oranıyla bakmak için bu kadar para harcamak nedir ya ? 5.5 inçlik ekrana bakmak için telefon alıyorsun ama bilmem kaç inçlik telefonu tutmak çok saçma geliyor bana. Adamların 5 sene önceki tasarımı bu fiyata satabilmesi bir bana mı acayip geliyor ? Bu fiyata bundan daha kaba bir telefon alınamaz herhalde. (Tartışma yaratmak amacı ile yazmadım)
5 sene önceki tasarım olabilir ancak 14 ay önce piyasaya sunulmuş bir ürünü niye satmasın o fiyata? Bana en geç 14 ay önce piyasaya sürülüp bunun yerine tercih edebileceğin modelleri sıralayabilir misin? Veyahut o 14 ay önce piyasaya sürülen diğer modeller hâlâ bunun kadar stabil çalışıyor mudur acaba, onu bir soralım ve Apple’ın mahalle markası değil, marka değeri yüksek bir marka olduğunu hatırlayarak bu soruyu cevaplayalım. Kimseyi almak için zorlamıyorlar neticede. E tabi doğru, ülkemizde asgari ücretle çalışanların dahi lüks merakından dolayı 48 ay taksit seçeneğiyle ellerinde bu telefon modellerini gördüğümüzden olay saçma bir boyuta çıkıyor, sizler de haklısınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı