Uygun fiyatlı 144 Hz monitör önerisi

Bütçe
3500

yareeebn

Picopat
Daha fazla  
144 Hz oyun oynayabileceğim iyi bir markadan uygun fiyatlı kullandığınız veya önerdiğiniz monitörler var mı? Bütçem bayağı azaldı o yüzden uygun fiyatlı bir şey istiyorum.

Kuponla falan ViewSonic XG2405'i 3700 TL'ye alabiliyorsunuz. Piyasada elit seviyede olup bu fiyata satılan fazla IPS monitör kalmadı. Bütçeyi bir tık arttırırsanız dönüşü güzel olur.

ViewSonic XG2405 24%22 144Hz 1ms IPS

bende bunu alacaktım çok fazla GHOSTING olduğunu söylüyorlardı vazgeçtim.

İkinci ele yönelmeni tavsiye ederim, geçen gün 2900 TL ye ASUS VG249Q sattım.
Hmm 2. el de bakacağım fikir için teşekkürler!!

Kuponla falan ViewSonic XG2405'i 3700 TL'ye alabiliyorsunuz. Piyasada elit seviyede olup bu fiyata satılan fazla IPS monitör kalmadı. Bütçeyi bir tık arttırırsanız dönüşü güzel olur.

ViewSonic XG2405 24%22 144Hz 1ms IPS

Black friday geliyor aslında o zaman bakabilirim indirim ile daha uygun bir fiyata düşerse alırım teşekkür ederiim!

Bende kullanıyorum ama yinede ips panel öneririm.
Hocam ben IPS VG249Q dan VA panel G24C4 geçtim, şahsen kendi izlenimim şu şekilde, IPS monitörde gölge kalitesi çok kötü ve karanlıktı, renkler güzeldi fakat anlamadığım bir cansızlık ve sanki ekran hiç keskin değil gibiydi, VA panele geçince oynadığım oyunlardan zevk almaya başladım, resmen aşırı keskin ve oyunlardaki ışıklar vs. olsun canlanmış, gölgeler kendine gelmişti. 1 sene boyunca her türlü ayarı denemiştim IPS monitörde fakat kesinlikle çözememiştim. Ama VA panel alacaksan da GHOSTING allahın emri olacak :D Şahsen kendi monitörümde aşırı bir GHOSTING yok. Ben eskiden hep IPS önerirdim artık VA panel öneriyorum.

Hocam ben IPS VG249Q dan VA panel G24C4 geçtim, şahsen kendi izlenimim şu şekilde, IPS monitörde gölge kalitesi çok kötü ve karanlıktı, renkler güzeldi fakat anlamadığım bir cansızlık ve sanki ekran hiç keskin değil gibiydi, VA panele geçince oynadığım oyunlardan zevk almaya başladım, resmen aşırı keskin ve oyunlardaki ışıklar vs. olsun canlanmış, gölgeler kendine gelmişti. 1 sene boyunca her türlü ayarı denemiştim IPS monitörde fakat kesinlikle çözememiştim. Ama VA panel alacaksan da GHOSTING allahın emri olacak :D Şahsen kendi monitörümde aşırı bir GHOSTING yok. Ben eskiden hep IPS önerirdim artık VA panel öneriyorum.
Banada ips daha güzel renkler keskin görüntüler veriyor gibi geliyor dediğin gibi bir soğukluk var ama görüntü kalitesi daha güzel bence.

Geri
Yukarı