Uygun fiyatlı 144 Hz monitör önerisi

Bütçe
3500
Merhaba, Gigabyte G24F-2 ve Dell S2522HG ikisi arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım?

S2522HG'yi herkes bilmez. Güzel bir monitördür. Alt modelinin stoku taze bitti. Dell F/P bandında lider konumda. Arada kaldığın monitör rakibi sayılır. Fakat benim gözümde Dell renk gamutu olarak ve panel kalitesi olarak bir tık daha önde. İlk tercihim Dell olur.

Güzelim konuda düzgün bir monitör göremedim.
Birincisi bu fiyat bandında F/P monitörler tükendi. Gigabyte ve Dell vardı fakat kalmadı. Beklenir mi -pek emin değilim.
ASUS'un türlü türlü monitörleri dolanıyor piyasada fakat renk gamutu düşük olduğu için önermemeye çalışıyoruz.
Izoly, Rampage falan fıstık bunları hiç görme.

Bütçe arttırabilirsen
Gigabyte G24F Monitör veya MSI Optix MAG245R2 Monitör
Eğer çıkmıyorsa,
Yeni fark ettim Philips 24M1N3200ZA/00 23.8" inç 165Hz 1ms Gsync/ FreeSync Premium Yükseklik Ayarli IPS Gaming Monitör | ITOPYA

Bunlar başka monitörler mevcut fakat eskimeye başladılar.

Gigabyte G24F Monitör
MSI Optix MAG245R2 Monitör

Hangisini aliyim 2 gündür monitör bakmaktan kafam döndü artık. Gerekirse hoparlör alacağım ayrıyeten. Benim için önemli olan renklerin canlılığı ve ghosting olmaması.

Gigabyte G24F Monitör
MSI Optix MAG245R2 Monitör

Hangisini aliyim 2 gündür monitör bakmaktan kafam döndü artık. Gerekirse hoparlör alacağım ayrıyeten. Benim için önemli olan renklerin canlılığı ve ghosting olmaması.

Dell'i alabiliyorsan onu al. Asla üzmez. Giriş ve orta sekmentte kalite olarak lider sayıyorum.
İkinci seçenek Gigabyte. Parasını hak ediyor. Orta seviye oyuncu monitörü.
MSI monitörlerin hep kağıt üzerinde değerleri yüksek olmuştur. Fakat ölü piksel ihtimali var. Fakat güzel renk değerlerine sahip. MSI almaktan yanaysan @DracheN arkadaşımız kullanıyor. Sana yardımcı olabilir. Kullanıcı her zaman doğru bilgi verir.
Philips çok taze bir monitör bu piyasamızda. Verdiği ve sunduğu özellikler güzel fakat hala soru işaretli. Çok kullanıcısı yok.
ViewSonic bu bütçede önermem. Ghosting şikayeti alıyor.
Tek tek açıkladım. Çok kafan dönmesin. Şu an fiyatlar ve stoklar belli.

Dell'i alabiliyorsan onu al. Asla üzmez. Giriş ve orta sekmentte kalite olarak lider sayıyorum.
İkinci seçenek Gigabyte. Parasını hak ediyor. Orta seviye oyuncu monitörü.
MSI monitörlerin hep kağıt üzerinde değerleri yüksek olmuştur. Fakat ölü piksel ihtimali var. Fakat güzel renk değerlerine sahip. MSI almaktan yanaysan @DracheN arkadaşımız kullanıyor. Sana yardımcı olabilir. Kullanıcı her zaman doğru bilgi verir.
Philips çok taze bir monitör bu piyasamızda. Verdiği ve sunduğu özellikler güzel fakat hala soru işaretli. Çok kullanıcısı yok.
ViewSonic bu bütçede önermem. Ghosting şikayeti alıyor.
Tek tek açıkladım. Çok kafan dönmesin. Şu an fiyatlar ve stoklar belli.
Şunu söyleyeyim öncelikle şans mıdır bilemem 2 kere ölü pikselli monitör geldi. İtopya sağ olsun ikisinde de değişim yaptı. 3.de artık gelmedi. Özelliklere ve genel kullanımı soracak olursan, 1ms GtG oluşu, 10-bit oluşuyla beni çok etkiledi. Renkler o kadar canlı ve tatlı ki ilk açıp kullandığımda bu yüzden iade istemeyip değişim talep ettim. Şu an kullanıyorum yine olsa yine alırım, gerçekten çok memnunum. Büyüklüğü gayet iyi pikselleşme vs. yok. Arkada olan RGB'si de güzel detay. Yükseklik ayarı var, sağa sola dönmüyor bu benim için önemli değildi zaten. VG259QM ile ikisi arasında kalmıştım. Herkes renklerin bir tık soluk olduğunu söyleyince ASUS'u eleyip direkt MSI MAG 251RX'e yönelmiştim. 5900'e almıştım İtopya indirimiyle, daha iyisi yoktu. Fakat şu an epey arttı fiyatı ben yine de öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı