Uygun fiyatlı 144 Hz monitör önerisi

Bütçe
3500
Fiyatı uygunmuş bakacağım teşekkürleer.
RAMPAGE ve TN panel kesinlikle tavsiye etmem. TN panel alacaksan aşırı üst düzey bir şey alman gerek, +6000 lira üzeri espor monitörleri. Cidden ekrana bakınca miden bulanacak. Ben 1 seneden fazla kullandım cidden oyun oynamaktan gram zevk almıyordum, bilgisayarı doğru düzgün açmıyordum bile.
Ayrıca RAMPAGE gerçekten iyi bir marka değil, kesinlikle fanboyluk yada marka kötüleme gibi bir amacım yok ama cidden bazı ürünleri harici tercih EDİLMEMESİ gereken bir marka.

Rampage ve TN panel kesinlikle tavsiye etmem. TN panel alacaksan aşırı üst düzey bir şey alman gerek, +6000 lira üzeri espor monitörleri. Cidden ekrana bakınca miden bulanacak. Ben 1 seneden fazla kullandım cidden oyun oynamaktan gram zevk almıyordum, bilgisayarı doğru düzgün açmıyordum bile.

Hmm tamamdır listeye almıyorum o zaman. Rahat hissettirmesi önemli. Dediğiniz gibi 2. el bakarım hiç olmadı.

Hmm tamamdır listeye almıyorum o zaman. Rahat hissettirmesi önemli. Dediğiniz gibi 2. el bakarım hiç olmadı.
İkinci el marka tavsiyelerimi ve kullandığım yada çok fazla incelediğim monitörleri yazıyorum.
MSI G241 - Çok ölü piksel sorunu olan monitör ama başarılı bir monitör. Alırken iyice incele. max 2900 TL ver.
MSI G24C4 - kendi kullandığım monitör, eğer şansına GHOSTING olmayan denk gelirse aşırı iyi. max 3000TL ver.
ASUS VG249Q - 1 seneden fazla kullandım, kesinlikle kullanılabilir bir monitör, pivot özelliği çok iyi. ama yerine VA panel tercih ederdim. Senin tercihin çok fazla kullanan var. max 2800 TL ver.
LG 24GN650-B - Aşırı iyi monitör, sırf ayakları çok uzun olduğu için iade ettim ve ettiğim için çok pişman olduğum bir monitör. Görüntü kalitesi kullandığım en kaliteli monitördü. eksisi sağa sola dönmüyor, ayakları çok uzun. max 3000TL ver.
AOC 24G2U - Kullanan arkadaşlarım vardı çok memnundu, paneli LG kadar kaliteli bir monitör, karşılaştırma ve inceleme videolarını çok izlemiştim. max 2900TL ver.
DELL S2421HGF - Güzel monitör, youtubeda incelemesi mevcut izleyebilirsin. DELL kalitesi tartışılmaz. max2600.
Dediğim gibi RAMPAGE gibi el altı üretilen yada ÜRETTİRİLEN ucuz markalara kaçma yoksa elinden çıkarmak için uğraşırsın. Parana yazık olur.

İkinci el marka tavsiyelerimi ve kullandığım yada çok fazla incelediğim monitörleri yazıyorum.
MSI G24C4 - kendi kullandığım monitör, eğer şansına GHOSTING olmayan denk gelirse aşırı iyi. max 3000TL ver.
ASUS VG249Q - 1 seneden fazla kullandım, kesinlikle kullanılabilir bir monitör, pivot özelliği çok iyi. ama yerine VA panel tercih ederdim. Senin tercihin çok fazla kullanan var. max 2800 TL ver.
LG 24GN650-B - Aşırı iyi monitör, sırf ayakları çok uzun olduğu için iade ettim ve ettiğim için çok pişman olduğum bir monitör. Görüntü kalitesi kullandığım en kaliteli monitördü. eksisi sağa sola dönmüyor, ayakları çok uzun. max 3000TL ver.
AOC 24G2U - Kullanan arkadaşlarım vardı çok memnundu, paneli LG kadar kaliteli bir monitör, karşılaştırma ve inceleme videolarını çok izlemiştim. max 2900TL ver.
DELL S2421HGF - Güzel monitör, youtubeda incelemesi mevcut izleyebilirsin. DELL kalitesi tartışılmaz. 2500 e pazarlık yapabilirsen yap.
Dediğim gibi RAMPAGE gibi el altı üretilen yada ÜRETTİRİLEN ucuz markalara kaçma yoksa elinden çıkarmak için uğraşırsın. Parana yazık olur.
Tamamdır çook teşekkür ederim dikkat edeceğim.

Güzelim konuda düzgün bir monitör göremedim.
Birincisi bu fiyat bandında F/P monitörler tükendi. Gigabyte ve Dell vardı fakat kalmadı. Beklenir mi -pek emin değilim.
ASUS'un türlü türlü monitörleri dolanıyor piyasada fakat renk gamutu düşük olduğu için önermemeye çalışıyoruz.
Izoly, Rampage falan fıstık bunları hiç görme.

Bütçe arttırabilirsen
Gigabyte G24F Monitör veya MSI Optix MAG245R2 Monitör
Eğer çıkmıyorsa,
Yeni fark ettim Philips 24M1N3200ZA/00 23.8" inç 165Hz 1ms Gsync/ FreeSync Premium Yükseklik Ayarli IPS Gaming Monitör | ITOPYA

Bunlar başka monitörler mevcut fakat eskimeye başladılar.

Birincisi bu fiyat bandında F/P monitörler tükendi. Gigabyte ve Dell vardı fakat kalmadı. Beklenir mi -pek emin değilim.
ASUS'un türlü türlü monitörleri dolanıyor piyasada fakat renk gamutu düşük olduğu için önermemeye çalışıyoruz.

Bütçe arttırabilirsen.
Eğer çıkmıyorsa,
Yeni fark ettim Philips 24M1N3200ZA/00 23.8" inç 165Hz 1ms Gsync/ FreeSync Premium Yükseklik Ayarli IPS Gaming Monitör | ITOPYA

Çok teşekkür ederim ama şu zamanda her şeye zam geldiği ve daha R5 5600 falan alacağım için arttıramıyorum yine de Black fridayde beklerim.

Bütçe arttırabilirsen
Eğer çıkmıyorsa,

Merhabalar, Gigabyte G24F-2 ve Dell S2522HG ikisi arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım ?

Yeni konular

Geri
Yukarı