Uygun fiyatlı mikrofonlu kulaklık önerisi

SquWave

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar,
2-3 senedir Logitech G230 kulaklık kullanıcısıyım. Arkadaşım yeni kulaklık alınca vermişti. O da en az 2 sene kullanmıştır. Yani kısaca artık yavaş yavaş ömrü bitiyor. Bu nedenle yeni bir kulaklık arayışındayım. Ses ile beraber mikrofona da önem veriyorum. Bütçe maksimum 350 TL. Kendim biraz baktım ve Gamepower'ın birkaç ürünü hoşuma gitti.
-Gamepower Mihawk (269 TL)
-Gamepower Warlord (298 TL)
-Gamepower Kizaru (339 TL)

Lütfen ya kullandığınız kulaklığı ya da kalitesinden gerçekten emin olduğunuz kulaklığı tavsiye ederseniz sevinirim.

Selamlar,
2-3 senedir Logitech G230 kulaklık kullanıcısıyım. Arkadaşım yeni kulaklık alınca vermişti. O da en az 2 sene kullanmıştır. Yani kısaca artık yavaş yavaş ömrü bitiyor. Bu nedenle yeni bir kulaklık arayışındayım. Ses ile beraber mikrofona da önem veriyorum. Bütçe maksimum 350 TL. Kendim biraz baktım ve Gamepower'ın birkaç ürünü hoşuma gitti.
-Gamepower Mihawk (269 TL)
-Gamepower Warlord (298 TL)
-Gamepower Kizaru (339 TL)

Lütfen ya kullandığınız kulaklığı ya da kalitesinden gerçekten emin olduğunuz kulaklığı tavsiye ederseniz sevinirim.
Kendi kullandığım ne 7.1, ne de oyuncu için ama öneririm. ( Sony MDR-ZX110 )

Bir de kulaklık alacaksanız böyle markaları şahsen önermiyorum. En yaygın sorunu cızırtı yapması.
Bence Corsair, Asus vb. markalardan almalısınız kulaklığınızı.

Kendi kullandığım ne 7.1, ne de oyuncu için ama öneririm. ( Sony MDR-ZX110 )

Bir de kulaklık alacaksanız böyle markaları şahsen önermiyorum. En yaygın sorunu cızırtı yapması.
Bence Corsair, ASUS vb. markalardan almalısınız kulaklığınızı.

Tavsiye için teşekkürler fakat aradığım kulaklık oyuncu kulaklığı. Ayrıca tabii ki isterim bende daha bilindik markalar ama fakat bütçe olarak gerçekten pahalı durumdalar.

Geri
Yukarı