Uygun fiyatlı PC tavsiyesi

Tam bir bütçe veremiyorum. Ailem ile henüz tam oturup konuşamadım. Ne kadar katarlar bilemiyorum. Evet üniversite için ama performansta istiyorum diğer yandan.
Yarın öbür gün laptopunuzu alıp üniversiteye gider misiniz, bir mülakat durumu vs. olur mu? Bu soruların cevabı hayır ise o zaman en mantıklısı toplama. Yukarıdaki arkadaş 3000 serisi demiş fakat ben en düşük modelinin bile 6-7 binden açacağını düşünüyorum piyasayı. 4-5 gün kaldı galiba. Hem o zamana kadar siz ailenizle konuşun, hem de 3000 serisinin fiyatları ortaya çıkar. Bakıp görürüz.
RTX 3000 serisini bekle.
Bu da şey gibi oldu: "O paraya toplama alırsın"... Komik.

Yarın öbür gün laptopunuzu alıp üniversiteye gider misiniz, bir mülakat durumu vs. olur mu? Bu soruların cevabı hayır ise o zaman en mantıklısı toplama. Yukarıdaki arkadaş 3000 serisi demiş fakat ben en düşük modelinin bile 6-7 binden açacağını düşünüyorum piyasayı. 4-5 gün kaldı galiba. Hem o zamana kadar siz ailenizle konuşun, hem de 3000 serisinin fiyatları ortaya çıkar. Bakıp görürüz.

Bu da şey gibi oldu: "O paraya toplama alırsın"... Komik.

Üniversitenin sanırım kendi laboratuvarları var. Evet fiyatlara baktım arkadaş söyleyince. 4600TL 3070 başlangıç diye okudum 3080 ise yanlış olmasın 6600 TL civarı idi. Ama staj durumu nasıl olur bilemiyorum.

Üniversitenin sanırım kendi laboratuvarları var. Evet fiyatlara baktım arkadaş söyleyince. 4600TL 3070 başlangıç diye okudum 3080 ise yanlış olmasın 6600 TL civarı idi.
O fiyatların henüz NVIDIA'nın Founder Edition olarak sunduğundan dolayı öyle olduğunu düşünüyorum. Araya Asus, MSI gibi demirbaşlar girince 3070'in hala 4600₺ olacağını pek sanmıyorum.

Geri
Yukarı