Çözüldü Uygun fiyatlı veri depolamak için taşınabilir HDD önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bütçe
500
Makaleler
110
Merhaba. Sabit duran ancak birkaç bilgisayardan erişmem gereken birçok dosya var. Bu nedenle taşınabilir, uygun fiyatlı ve veri depolanacağı için de güvenilir, sağlam bir taşınabilir disk arıyorum.

Pek bir bilgim yok bu konuda. O nedenle sizlere danışmak istedim. Bütçem maksimum 500 TL. Tercihen 2 TB ve Type-C portlu olabilir.

Taşınabilir HDD, taşımak için çok güvenilir değil açıkçası. Sonuçta hareket etmemesi gereken bir parça. Taşınabilir HDD'ler yüzünden TB'larca veri kaybettim.

Bana kalırsa taşınabilir SSD almanız daha iyi olur güvenilirlik açısından.

Ha, HDD alayım diyorsanız 2 TB Toshiba Canvio öneririm. En iyisi o aralarından.

Seagate Expansion 2TB STEA2000400 | Hepsiburada.com

Düzenleme: Üstteki arkadaş paylaşmış, sayfayı yenileyince farkettim. 🤭

Bu güzele benziyor, teşekkür ederim.

Taşınabilir HDD, taşımak için çok güvenilir değil açıkçası. Sonuçta hareket etmemesi gereken bir parça. Taşınabilir HDD'ler yüzünden TB'larca veri kaybettim.

Taşınabilir SSD'm var aslında. Burada da taşınabilir dediğime bakmayın, masada sabit olacak. :)

Oğlum boş ver HDD'yi falan tak telefona 1TB kart oraya depola kafa rahat.

Asker arkadaşınla mı konuşuyorsun?

Hocam 10 yıllık taşınabilir HDD var hala kullanıyorum veri kaybetme vb. hiç sorun yaşamadım , tek sorun 38MB/sn yazması :D

Yeni konular

Geri
Yukarı