Uygun Fiyatlı Vestelcell Tarifeleri

İzmirli Gurme

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sosyal'de uygun fiyatlı tarife arayan birçok kişi gördüm. Benim de araştırdığım da gördüğüm en uygun fiyatlı tarifeler bu. BİMCELL'de bile 3GB'nin 45TL olduğunu düşünürsek bence gayet uygun.

Vestelcell bildiğimiz BİMCELL, Pttcell gibi Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Yani bulunduğunuz lokasyonda Türk Telekom nasılsa, Vestelcell de odur.

Tarifeler faturalıdır, 1 yıl taahhütlüdür ve bu nedenle 1 yıl fiyat garantisi vardır, fiyat değişmez. Ve aynı zamanda da aşımsızdır, internetiniz bittiğinde ekstradan ücret ödemezsiniz.

6 GB-500DK-1000SMS-Vestelcell içi sınırsız konuşma 35TL.
12 GB-750DK-1000SMS-Vestelcell içi sınırsız konuşma 45TL.
18 GB-1000DK-1000SMS-Vestelcell içi sınırsız konuşma 55TL.

Detaylı bilgi için: VESTELCELL

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şu en altta hız düşürme kısmıyla ilgili bilgi sahibin var mı? 3 gb tan sonra hız düşürmesi diğer 3 gb ın boş olduğunu mu gösteriyor?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-06-06-22-28-18-160_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-06-06-22-28-18-160_com.android.chrome.jpg
    95 KB · Görüntüleme: 150
Hocam şu en altta hız düşürme kısmıyla ilgili bilgi sahibin var mı? 3 gb tan sonra hız düşürmesi diğer 3 gb ın boş olduğunu mu gösteriyor?
Hayır, önce hediye olan 3GB biter. Daha sonra ana paketin 3GB'si biter. Ondan sonra kullanım durur. Bi nevi aşımsız bir paket.

Birkaç arkadaş vestelcell, BİMCELL vs gibi firmalar daha az çekiyor diyorlar aklıma o takıldı.

Öyle bir problem var ben Türk Telekom'dan BİMCELL'e geçtim SIM kartlar farklı olduğu için Türk Telekom'un 2-3 tik çektiği yerlerde 1-2 tik çekiyor ara sıra.

Sosyal'de uygun fiyatlı tarife arayan birçok kişi gördüm. Benim de araştırdığım da gördüğüm en uygun fiyatlı tarifeler bu. BİMCELL'de bile 3GB'nin 45TL olduğunu düşünürsek bence gayet uygun.

Vestelcell bildiğimiz BİMCELL, Pttcell gibi Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Yani bulunduğunuz lokasyonda Türk Telekom nasılsa, Vestelcell de odur.

Tarifeler faturalıdır, 1 yıl taahhütlüdür ve bu nedenle 1 yıl fiyat garantisi vardır, fiyat değişmez. Ve aynı zamanda da aşımsızdır, internetiniz bittiğinde ekstradan ücret ödemezsiniz.

6 GB-500DK-1000SMS-Vestelcell içi sınırsız konuşma 35TL.
12 GB-750DK-1000SMS-Vestelcell içi sınırsız konuşma 45TL.
18 GB-1000DK-1000SMS-Vestelcell içi sınırsız konuşma 55TL.

Detaylı bilgi için: VESTELCELL
Durum nedir hocam, memnun musunuz?

Geri
Yukarı