Uygun internet sağlayıcı

J3yEreN

Kilopat
Yer
Sivas
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben eve ilk defa internet bağlatacağim. Bunun için sizden yardım istiyorum.
Apartmanda oturuyoruz, telefon hattı var ama bizim telefonumuz yok onun için telefonsuz olması önemli.
Bulunduğum yerde fiber hattida yok.
Yaklaşık 75TL kadar bütçem var.
Hızlı olursa benim için iyi olur çünkü daha çok dosya yükleme, indirme ve oyun için kullanacağım.
İyi günler.

Arkadaşlar bugün bir internet cafeye gittim ve orda fiber kutusu gördüm Ttnet'e ait cafe sahibine sordum burda altyapı varmı diye bana masrafını karşılayıp getirdiğini söyledi şimdi nasıl oluyor bu ?.Bazı yerlerde okuduğumda imza felan toplama olayi varmış pek anlamadım.Kafam Karıştı resmen

Altyapıyla ilgilenen Türk Telekom ekiplerine fiber hakkında sorularını sorabilirsin. Bunun dışında her firma Türk Telekom'un altyapısını kullandığı için bağlantı kalitesinde bir değişiklik olmayacaktır. Bunun için Türk Telekom'a abone olabilirsiniz.

ADSL | Fiber | Kablo İnternet Bağlantı Tarifeleri - Enuygun

Eğer altyapı yoksa, çevrede imza toplayıp, altyapı talebinde bulunuyorsun. Eğer altyapı yetersiz, hız az geliyorsa bu yapılabilir.
Ev telefonu kullanmadığın için yalın internet paketlerine bakmalısın.

En az 8 Mbit, kotasız olanını alman gerekli. Daha azının yeticeğini sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı