Uyku düzeni nasıl kurulur?

PatrickBateman7

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an saat 1.30, ben her gün 22:00'da uykuya dalmış oluyorum. Ama 0.40-0.30 gibi uyanıp 5, 6'ya kadar uyuyamıyorum. Sizce bu uykuyu nasıl düzene sokabilirim( 22-05.00 arası uyumak istiyorum)?

Arkadaşlar şu an saat 1.30, ben her gün 22:00'da uykuya dalmış oluyorum. Ama 0.40-0.30 gibi uyanıp 5, 6'ya kadar uyuyamıyorum. Sizce bu uykuyu nasıl düzene sokabilirim( 22-05.00 arası uyumak istiyorum)?
24 saat uyuma 22.00'da yat. O saatlerde uyanman mümkün olmaz zaten. Sabah da alarmını kur 05.00'a.

Hocam sen = ben
Bende de oluyor bazen kardeşimle aynı odada yatınca konuşuyorum falan diyor sen biraz önce Horluyordun.
Anlık uyanıyorum 3_4'e kadar yatamıyorum tekrar

24 saat uyuma 22.00'da yat. O saatlerde uyanman mümkün olmaz zaten. Sabah da alarmını kur 05.00'a.

Şuan gece 1.40, 20 saat sonra mı uyuyayım yoksa 44 saat sonra mı( zaten 2-3 saat uyudum)?

Hocam sen = ben
Bende de oluyor bazen kardeşimle aynı odada yatınca konuşuyorum falan diyor sen biraz önce Horluyordun.
Anlık uyanıyorum 3_4'e kadar yatamıyorum tekrar
Hacı çözüm bulabildin mi?

Uyandığın saaatten 24 saat sonrayı kast ettim. Bir kez bunu dene hala olmazsa 1 tam gün uyuma + 22.00'da uyu.
Bu sorun yüzünden zaman algımı yitirdim kusura bakma ve ayrıca tavsiyen için çok teşekkürler, bugün 20-21 saat uyumayacağım ve 22.00 da uyuyacağım. Olmazsa 44 saat uyanık kalacağım.

Diğer konuya yazdığımın aynısı yazıyorum; Dalga geçmek için söylemiyorum, aynı durumu bende yaşayan biri olarak söylüyorum uyumadan önce masturbasyon yap, iş bitince hızlı uyku geliyor rahatladığın için ben böyle yaparak uyuyorum yoksa bende zorlanırdım uyumakta.

Diğer konuya yazdığımın aynısı yazıyorum; Dalga geçmek için söylemiyorum, aynı durumu bende yaşayan biri olarak söylüyorum uyumadan önce masturbasyon yap, iş bitince hızlı uyku geliyor rahatladığın için ben böyle yaparak uyuyorum yoksa bende zorlanırdım uyumakta.
31 çok sivilce yapıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı