Uyku düzeniniz nasıl?

Pandemi döneminin başlamasıyla birlikte uyku düzenim tamamen alt üst oldu. Son zamanlarda hiç değilse bile gece 2'yi görmeden uyuduğumu hatırlamıyorum ve bu 4-5'i bulabiliyor. Sabahları ise ses gibi etkenlerden etkilenmezsem 11-12 civarında uyanıyorum.

Zaten bu şekilde düzgün bir düzen kurmuş olmaz mısın?
Vücut, beslenme, psikoloji kayıyor resmen. Akşam yemeğine kalkıp sabah öğlen gibi yatıyorum. Bazen öğlen geçip akşama kadar uzuyor. Akşam uyuyunca sabah erken kalkıyorum. Düzeliyor istemsiz. Sonra 11-12'de yatarken yine geceler, gecelerden sabahı buluyor yatmam. Bu döngü evde olduğum süre boyunca sonsuza kadar gidiyor.

Merhaba sosyal, açıkçası benim uyku düzenim şu an çok kötü yani düzeltmeye çalışıyorum ama yok arkadaş. Sabah canlı dersim oluyor tamam kalkıyorum, ama ertesi gün öğlen oluyor diyorum 'ulan zaten yarın öğlen canlı dersim var, bari bugün biraz gece takılayım' diye diye uyku düzenim alt üst oldu.

Sizin düzeniniz ne durumda şu an?

Akşam 3 sabah 2.

Hazırlık dersleri 15.00'da başladığı için yaz tatili havasından çıkamadım :D 1.30-9.00 arası uyumaya çalışıyorum genelde.

Çok kötü. Sabah 6'da derse giriyorum.16.00'da bitiyor. Çok uykum olduğu için uyuya kalıyorum. Genellikle 23.00'da kalkıyorum gece 3'de geri yatıyorum.

WoW işkenceden farksız. Acilen değiştirmelisin düzenini yoksa hayat kaliten oldukça düşer.

Gece 2 sabah 10 berbat olduğu için düzeltmeye çalışıyorum.

Off saat 11 olmuş en iyisi yatayım çünkü yine gece 2'ye kadar durup uyanamayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı