Uyku İlacı bağımlılık yapar mı?

heartagram

Decapat
Bu aralar problemlerim, sınav kaygım var derken psikolojim iyice kötü oldu. Geceleri 3 buçukta uyumaya başladım. Hiçbir şekilde uyku girmiyor gözüme. Eczaneden gidip uyku ilacı aldım reçetesiz bir şekilde. Sadece sorum şu bu ilacı kullanırsam bağımlılık yapar mı?

Bağımlılık ihtimali var, fakat kullananda çok fazla kişi var. Doktora gitmeden almayı tavsiye etmem ancak, kullanacaksınız klasik bir taktiği olan bir geçe içip bir geçe içmeme şeklinde kullanabilirsiniz. Uyku düzeninizi düzeltmez bu ilaçlar, sadece uyumanıza yardımcı olan kimyasal hormonlar içerirler.

Hocam reçetesiz hangi ilacı aldınız? 18 yaş altı alabiliyor mu?
18 yaşımdayım o şekilde aldım.

Bence doktor kontrolü olmadan içme yani en azından git bir sağlık ocağına içsem bir şey olur mu de ne derse artık bilemem.
Aile hekimine kansızlık için gitmiştim uyku problemim olduğunu söylediğim de sadece demir ilacı yazdı.Psikaytriden randevum almıştım zorla iptal ettirdiler.Ben de mecbur reçetesiz aldım.

Bence doktor kontrolü olmadan içme yani en azından git bir sağlık ocağına içsem bir şey olur mu de ne derse artık bilemem.
Aile hekimine kansızlık için gitmiştim uyku problemim olduğunu söylediğim de sadece demir ilacı yazdı.Psikaytriden randevum almıştım zorla iptal ettirdiler.Ben de mecbur reçetesiz aldım.

Bağımlılık ihtimali var,
Eğer bağımlılık gibi bir durum olursa kullanmam sadece düzene girsin istiyorum yeterli benim için. Teşekkürler cevap için.

Bağımlılık ihtimali var,
Eğer bağımlılık gibi bir durum olursa kullanmam sadece düzene girsin istiyorum yeterli benim için. Teşekkürler cevap için.

Son düzenleme:
Hocam kullandığınız zaman günde kaç saat uykuda kaldığınızı yazar mısınız?
Emin değilim kullanmak konusunda.Eğer kullanırsam haber veririm.

Hocam kullandığınız zaman günde kaç saat uykuda kaldığınızı yazar mısınız?
Ürünü kullandım fakat hiçbir işe yaramadı bile ben de.Ondan önermiyorum böyle durumlara kalkışmanı önermen eğer almayı düşünüyorsan.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı