Uykusu Olmayanları Çağırıyoruz

Acaba hangi moderatör aktif oldu da konuları denetliyor? 🤔 Sanırım o da bizim gibi uyuyamamış. :D

@KırAtlıLiberal uyumama sırrınız nedir?

Benim, psikolojik problemim var geceleri ilaç kullanmasam uyuyamıyorum ketya adlı ilacı içince Yatak'dan kalkamıyorum, "hep yatsam" diyorum. Kafan karışıksa, yapman gereken iş varsa yatamıyorsun, zaten. Bir de sabah ve öğlen'den nefret ediyorum, gece yaşamayı da seviyorum.

Konuları denetleme diye bir şey yok. Sadece yazım kurallarını denetliyorlar öyle gözüküyor. Arada gereksiz mesaj falan bakıyorlar. Millet forumda birbirine saldırıyor uyaran yok. Adam öyle konular açıyor ki dudağınız uçuklar belki onu kapatan da yok.

Link atar mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuları denetleme diye bir şey yok. Sadece yazım kurallarını denetliyorlar öyle gözüküyor. Arada gereksiz mesaj falan bakıyorlar. Millet forumda birbirine saldırıyor uyaran yok. Adam öyle konular açıyor ki dudağınız uçuklar belki onu kapatan da yok.

Konular herkese görünüme açık hale gelmeden önce denetim kaydından geçiyor. O saatte hangi moderator ilgili ise o düzenleyip onaylıyor. Konu açtıysanız onay bekleme süresini görmüş olmanız lazım.
Uyarınız bittikten sonra şu milletin birbirine daldığı adlı bahsettiğiniz konu ve mesajların örneklerini atın, merak ettim doğrusu.
Uyku düzenim yok ve kedilerim evde geziniyor. Allah'a şükür sağlıklıyım. Bugün sebepsiz yere ban yedim. Gereksiz mesaj yazıyor ama kasten ceza verildiği belli. Ayrıntıya ulaşılmıyor ve gereksiz mesajda yazmadım. Konu ile ilgili yazarım hep. Abart egzoz vardı arabamda eskiden polisler mimlemişti. Bu forumda da mimlendik herhalde. Forumu bırakmam yakın bu durumda belki. Zaten forum yüzünden oyunlarımı bitiremiyorum.

Bunun için konu dışı içinde 'haksız yere uyarı aldığımı düşünüyorum' şeklinde konu açın size neden aldığınıza dair detaylı bilgilendirileceksiniz.

Bunun için konu dışı içinde 'haksız yere uyarı aldığımı düşünüyorum' şeklinde konu açın size neden aldığınıza dair detaylı bilgilendirileceksiniz.
Aman hocam ben bir kere çok güzel bir üslupla açtım, moderator arkadaşla büyük sorunlar yaşandı. Şimdi görev yapmıyor gördüğüm kadarıyla.

Uyku düzenim tepetaklak oldu. Dün aslında çok da geç olmayan bir saatte uyumaya çalıştım, sıcaktan uyuyamadım. Sadece sabah altı ile sabah sekiz arası uyudum. Sonra öğlen bire kadar uyanık kaldım, öğlen birden akşam yediye kadar uyudum. Şimdi de uyumaya çalışıyorum ama yorgun olmama rağmen uykum yok. Uyuyamayınca buraya yazayım dedim, lanet olsun böyle işe.

Aman hocam ben bir kere çok güzel bir üslupla açtım, moderator arkadaşla büyük sorunlar yaşandı. Şimdi görev yapmıyor gördüğüm kadarıyla.
Evet, o moderatörü hatırlıyorum. Nisan ayından bu yana hiçbir şey yazmamış. İsmi bizde kalsın, hatırlayan hatırlar. :)

Neyse, şimdi eski defterleri açmayalım.

Ekran kartımı satamıyorum daha 1 saat kullanmadım bile hem 3 yıl garantili hem de 0 fiyatının 1000 lira aşağısına satmama rağmen. Bundan mütevellit sistem toplayamıyorum ve saatler geçmiyor 😬

Hayatımda ilk defa bir duyguyu algılamayı tecrübe edindim. Uykudayken uykum kaçtı. Nasıl olur diye düşünenler düşünmesin bu gece geç saatte beyin loblarınız yer değiştirmesin. Anlatayım;

Dün uyuyordum. Rüya da görmedim uykunun ortasında birden enerji bastı. Gözlerim direk açıldı ne oluyor lan dedim ayağa kalktım. Bir baktım uykum resetlenmiş. Yani uyku ile alakalı hiçbir muhabbet yok lan dedim uyuyordum ve birden uyandım uykum da sıfırlandı? Çok kafam karışmıştı. Ömrü hayatımda böyle bir şey olmamıştı 4-5 saat sonra kalkacaktım ve şimdi kalkmıştım ve o kadar az uykuyla ki az uyursam dayanamam yatarım, hiç uykum yoktu. Uykunun ortasında uyku duygusu silindi beynimden yani o uykuda vRAM midir REM midir bir uyku evresi var onlar falan kaderimden alındı sanki...

Yeni konular

Geri
Yukarı